Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ubisoft Twitter Üzerinden Yapılan Yeni Splinter Cell Oyunu Duyurusunun Şaka Olduğunu Söylüyor

 
Ubisoft kreatif direktörü Julian Gerighty, bugün twitter üzerinden yaptığı duyuruda yeni Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

"Lyon'da [Ubisoft Montreal kreatif direktörleri] Roman Campos Oriola ve Dan Hay ile birlikte bir sonraki Splinter Cell oyunu üzerinde çalışıyoruz. E3 için sabırsızlanıyoruz."
 
 
Julian Gerighty daha sonra başka bir tweet daha attı.

"Tamam - lütfen retweetlemeyin. Başım belada olabilir."
 
Ardından Ubisoft temsilcisi PC Gamer'a yaptığı açıklamada bunun sadece bir şaka olduğunu belirtti.

"Julian her zaman yapmayı sevdiği gibi yine şaka yapıyor. Kreatif direktörlerimiz şu an epey eğleniyorlar gibi görünüyor. Şu anda yapacak herhangi bir duyurumuz yok."

Ubisoft duyuruyu E3'e mi saklamak istiyor yoksa gerçekten şaka mıydı, bunu E3 2019 etkinliğinde öğreneceğiz gibi duruyor. Ubisoft'un bu yılki E3 basın konferansı 10 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC GAMER
Skull & Bones Ertelendi, E3 2019'da Olmayacak PlayStation Store'da İndirim Zamanı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

kpln04

16.5.2019 13:00:35

0
Şaka şaka joke joke

kataaay

16.5.2019 11:58:37

0
Yüksek ihtimalle mgs5 tarzı bir splinter cell oyunu yapmaya çalışacak ubisoft. Eğer üzerine düşüldüyse ve yapımcıya gereken zaman tanındıysa bu neslin en iyi oyunlarından birisi olabilir. Ha eğer gene aceleye getirilen bir ubi oyunu olduysa elde patlama olasılığı olacaktır. Umarım bu kadar güzel bir seriyi aceleye getirip, batırıp sonra da askıya almaz ubisoft.

cemecem21

16.5.2019 11:26:51

+1
Şaka olduğunu varsayalım. Madem yetkili birisin, bunun böyle etkisi olacağını bilerek hareket etmen gerekir. Doğrusu kontrol ettim de saniyesinde şaka diye yazmış. Ama flood olarak paylaşmamış. Her türlü bir açık var. Haberler olmasa veya okumadan tweet karşımıza çıksa yanlış anlayacağız muhtemelen. Şaka olmadığını varsayalım. Farklı pazarlama stratejisi derdim ama klişe bir yol bence. Klişe kötü değildir, fazla maruz kalmak kötü oluyor. Bir şeyin saçma olduğu hakkında niteleme yapmanın biraz da kişiye özgü olduğuna inanarak bu yüzden rahatlıkla saçma diyebiliyorum. Tüm dünyaca saçma olduğu iddiasında değilim.

Watton1

15.5.2019 22:57:39

+1
quote:

Orjinalden alıntı: cemecem21 Şaka olsa da olmasa da saçma bir durum.
neresi saçmaymış

deadlight54

15.5.2019 22:46:40

0
E3'te Splinter Cell ile ilgili bir duyuru görebiliriz. Splinter Cell ismi şu sıralar fazlaca zikredilmeye başlandı. Umarım açık dünya bir Splinter Cell ile karşılaşmayız.

Queen Hentai

15.5.2019 21:34:56

+5
Kafalar kıyaktı ne dediğimizi bilmiyoruz imajı vermek için ellerde kadehler yaşıyoruz bu hayatı bakmayın bize pozları :D

cemecem21

15.5.2019 21:04:39

+2
Şaka olsa da olmasa da saçma bir durum.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)