Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ubisoft, Küçük Oyunlar Yapmayı Planlamıyor

 
Assassin's Creed, Watch Dogs, Far Cry gibi önemli açık dünya oyunlarına sahip Ubisoft, Ghost Recon serisi gibi bir oyun serisini bile açık dünya yaparak haritasını oldukça genişletti. Görünen o ki Ubisoft bu duruma devam etmeye niyetli. 
 
Ubisoft açık dünya oyunların yayıncısı olmaya devam ediyor. Bu oyun türünün çok yakın takipçisi olan Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot bu durumun değişmeyeceğini söyledi.
 
Assassin’s Creed eskiden bir şehirde keşif yapma ve öldürmeye dayalı bir oyun iken, Odyssey ile birlikte bütün Yunanistan’ı ve adalarını görme fırsatına erişebiliyoruz. Odyssey’in ana hikayesi ortalama kırk saat sürüyor. Ancak DLC’ler, keşifler ve yan görevlerle birlikte bu süre oldukça uzuyor. Guillemot’a göre, Ubisoft artık bu devasa dünyalara yöneliyor. Oyunların bu kadar uzun sürmesinin sebebi ise haritanın boyutundan değil “yoğunluğundan” dolayı olduğu söyleniyor. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak pcgamer Ubisoft Ghost Recon Far Cry Assassin's Creed
KFC, Oyun Geliştiriyor The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics'ten Yeni Fragman: "Allies and Adversaries"

BSC Misafiri

12.9.2019 15:05:38

+1
E yani.. Klon oyunlar yapmak varken niye küçük oyunlarla uğraşsın :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)