Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Türkiye’nin İlk Espor Merkezi: Nonstop Zula E-Spor Açıldı

 
     Türkiye'nin ilk elektronik spor merkezi olma özelliği taşıyan Nonstop Zula E-Spor Merkezi, InGame Group tarafından Demirören İstiklal’de hizmete açıldı.
 
     Türkiye’de ilk olan “Nonstop Zula Espor Merkezi”, InGame Group tarafından açıldı. Elekronik spor profesyonellerinin ve elektronik spor alanında kendini geliştirmek isteyen tüm gençlerin, Zula tutkunlarının, kısaca Türk esporunun yeni adresi olacak Nonstop Zula Espor Merkezi, esporun bugününe ve geleceğine yönelik tüm unsurları tek bir çatı altında buluşturuyor. Demirören İstiklal’de yapılan açılışa, InGame Group Kurucu Ortağı Genco Alp, InGame Group Üst Yöneticisi Alpay Alptekin ve Türkiye E-Spor Federasyonu yetkilileri katıldı.
 
 
     AA muhabirine açıklamalarda bulunan Genco Alp, açılış sebebiyle çok heyecanlı ve gururlu olduklarını söyledi. Alp, ülkemizde espor ekosisteminin gelişimine verdikleri desteğin devam edeceğini, bu doğrultuda InGame Group olarak 2019 yılında espor alanında toplamda 10 milyon TL yatırım yapmayı planladıklarını belirten InGame Group Kurucu Ortağı Genco Alp, Türkiye’nin yüzde yüz yerli ve milli oyunu Zula’nın henüz fikir aşamasındayken hayal ettikleri bu projeyi hayata geçirmekten duydukları mutluluğu dile getirdi. Alp, tamamıyla Türkiye’de, Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından geliştirilen Zula’nın başarısında bugün Türkiye’de ve dünyada 21 milyondan fazla oyuncunun da katkısı olduğunu belirtti. Nonstop Zula Espor Merkezi’nin espora ilgi duyan gençlerin yeni merkezi olacağını belirten Alp, aynı zamanda dünya genelinde espor ekosistemine ilham vereceğini söyledi. Ülkemiz turizmi için de merkezin önemli bir kilometretaşı olduğuna değinen Alp, gelecekte espor turizminin daha da yaygınlaşacağını sözlerine ekledi.
 
     Demirören İstiklal tarafından desteklenen Nonstop Zula Espor Merkezi sponsorları arasında Vestel, Casper, Paycell, Pepsi yer alıyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Digital Age, Hürriyet zula türk yapımı türk oyunu mmo fps mmofps shooter madbyte games
Dead or Alive 6 PS4 Betası Başladı Kingdom Hearts III İlk Hafta Güncellemeleri Detaylandırıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

14.1.2019 10:18:04

0
Modern atari salonu.

Deswaaa

14.1.2019 10:04:11

0
Haykırdım

Eeltorm

12.1.2019 23:58:40

+3
Bu saçma oyuna zaman öldüren var mı ya.

BSC Misafiri

12.1.2019 21:27:56

0
bu yatırımları gerçek sporlarda görmek isteriz e-spor nedir ya herkes bel fıtığı gezecek :D

KortX

12.1.2019 20:59:46

+3
Zula ne la? Bunu oynayan da mı varmış?

Watton1

12.1.2019 17:16:50

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Watton1 Counter Strike oynarken spor mu yapmış oluyoruz şimdi?</blockquote> ya sokaktaki adam şunu söylese neyse de oyunlarla içli dışlı insanlar da böyle cahilce yorumlar yapmasın artık ya 2019 oldu artık
Sokaktaydım bunu yazarken

BSC Misafiri

12.1.2019 17:12:45

+3
quote:

Orjinalden alıntı: Watton1 Counter Strike oynarken spor mu yapmış oluyoruz şimdi?
ya sokaktaki adam şunu söylese neyse de oyunlarla içli dışlı insanlar da böyle cahilce yorumlar yapmasın artık ya 2019 oldu artık

Watton1

11.1.2019 19:35:49

0
Counter Strike oynarken spor mu yapmış oluyoruz şimdi?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
ZULA
+ TAKİBE
AL
14 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız