Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Total War'un Spin-off Serisi Total War Saga'nın Bir Sonraki Oyunu Troy

Thrones of Britannia'dan sonra, Total War'un spin-off serisi Total War Saga'nın bir sonraki oyunu belli oldu: Troy.
 
Yayıncı Sega ve geliştirici Creative Assembly 2019'un başlarında yeni bir Total War Saga oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu ve geçtiğimiz ay Birleşik Krallık'ta "Troy: A Total War Saga" adına marka tescili gerçekleştirildi. Bugün de PC Gamer dergisinin kapağı aracılığıyla oyunun ismi doğrulanmış oldu.
 
Detaylar henüz belli değil. Resmi tanıtımının çok yakında yapılması bekleniyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak VG24/7
Söylenti: Alan Wake Remaster PS4, Xbox One ve Switch için Geliştiriliyor Yeni FIFA 20 Stadyumları: Atatürk Olimpiyat Stadı, Bramall Lane, Red Bull Arena ve Daha Fazlası
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

18.9.2019 21:40:05

0
Fantezi ile Tarihsel oynayışı karıştırıp harmanlayacaklar. Teşekkürler CA. İlk oyun çok fena hamdı. Oynayış gerilemiş grafik de geride kalmıştı. İkisi de çağında olmalı. Sadece pcye çalışıyorsan vereceksin grafiği baba. agamemnon, achilles, odysseus, hector, paris gibi birçok isim var. Harika olacak. Ben de empire çok bekliyorum çok iyi değildi ama potansiyeli çok bulunan bir tarih. 17-19 arası iyi gider. Bu sefer napolyonu da eklerlerse içine. Bir de 1400 yılında başlayan bir oyun yapmaları lazım. Gerçek ile az biraz paralel evren katarlarsa harika olur. Töton var, Timur var, Altınorda var, Osmanlı, Memlük, Kutsal Roma, Litvanya, Novgrad, Granada Var oğlu var.

emiLL

18.9.2019 19:59:27

0
Saçma sapan uzak doğusu çini falan konu alıyolar empire 2 ne zaman gelcek bende merakla bekliyorum

BSC Misafiri

18.9.2019 18:01:50

0
Britanya felaketinden sonra insan görmek istemiyor ama Harika bir oyun olabilir konusu gereği lütfen olsun :) Med 3 gelsin bir de

BSC Misafiri

18.9.2019 17:27:40

0
Empire 2 de gelse Harika olur

BSC Misafiri

18.9.2019 16:34:44

0
Ow yeah
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)