Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Total War: Three Kingdoms 7 Mart 2019'da Çıkacak

 
Yayıncı Sega ve geliştirici Creative Assembly Total War serisinin yeni oyunu Total War: Three Kingdoms'ın 7 Mart 2019'da PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Çıkış tarihinin duyurulmasıyla birlikte oyun Steam'de ön siparişe de açıldı. Fiyatı 179,00 TL ve ön sipariş bonusu Yellow Turban Rebellion indirilebilir içeriği.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Total War: THREE KINGDOMS, antik Çin boyunca yaşanan destansı çatışmaları yeniden ele alan, birden fazla ödül kazanmış ilk strateji serisidir. İmparatorluk kurma, devlet yönetimi ve çarpıcı gerçek zamanlı muharebelerle düşman topraklarını fethetme gibi özellikleri sürükleyici bir sıra tabanlı sefer oyunuyla birleştiren Total War: THREE KINGDOMS, kahramanlar ve efsaneler çağında seriyi yeniden tanımlıyor.
 
Yıl MS 190, Çin
 
Efsanevi fethin yeni dönemine hoş geldiniz.
 
Bu harikulade ama parçalanmış topraklar, yeni imparatorunu ve yeni bir yaşam biçimini çağırıyor. Çin’i kendi yönetiminizde birleştirin, bir sonraki büyük hanedanlığı şekillendirin ve çağlar boyu sürecek olan bir efsaneyi yaratın.

11 efsanevi Cenkbeyi arasından seçim yapın ve diyarı fethedin. Davanızda yardımcı olması için kahraman karakterler yetiştirin ve askeri, teknolojik, siyasi ve ekonomik cephelerde düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayın.

Güçlü dostluklar, kardeş müttefikler edinip birçok düşmanın saygısını mı kazanacaksınız? Yoksa yürekleri burkan ihanetler ederek büyük siyasi entrikalar konusunda usta biri mi olacaksınız?

Efsaneniz henüz yazılmadı ama şurası bir gerçek: Görkemli zaferler sizi bekliyor. 
 
ANTİK ÇİN YENİDEN KURULDU
 
Çin’in nefes kesen doğal güzelliklerin diyarı Üç Krallık’ı keşfedin. Bereketli subtropikal topraklarda, kurak çöllerde ve karlı dağlarda savaşın. Çin Seddi ve Yangtze Nehri gibi efsanevi yerleri görün. Güç durumdaki bölgelerde uyumu yeniden sağlamaya çalışırken alabildiğine büyük antik Çin’i keşfedin.
 
ÇİN’İN EN BÜYÜK EFSANELERİ
 
Çin'in ünlü tarihi destanı Üç Krallığın Romantizmi’nden alınmış 11 efsanevi Cenkbeyinden biri olarak yeni bir imparatorluk kurun. Emsalsiz komutanlar, güçlü savaşçılar ve seçkin devlet adamları gibi bu karakterler, eşsiz bir oyun stiline ve hedeflere sahiptirler. Ordularınızı komuta etmek, eyaletlerinizi yönetmek ve büyüyen imparatorluğunuzu güçlendirmek için destansı kahramanlar yetiştirin. Karakterler oyunun kalbini oluşturuyor ve Çin’in geleceği şampiyonlarıyla şekilleniyor.
 
GUANXI SİSTEMİ
 
Çinliler arası dinamik ilişkiler kavramı Guanxi'den modellenen Total War: THREE KINGDOMS, ikonik, destansı kahramanları ve antik Çin'in geleceğini tanımlayan ilişkileriyle ezber bozan bir karakter yaklaşımını benimsemiştir. Bu karakterlerin her biri kendilerine has kişilikleri, motivasyonları ve sevdikleri/sevmedikleriyle hayat bulmuştur. Ayrıca olumlu ve olumsuz olmak üzere birbirleriyle olan derin ilişkileri hikâyenizin gidişatını belirleyecek.
 
SANATSAL YÖNLERİ
 
Çarpıcı görselleri ve gösterişli Wushu çatışmalarıyla THREE KINGDOMS bir savaş sanatıdır. Güzel arayüzü, canlı manzaraları ve Çin'den esinlenmiş otantik sanat çalışmalarıyla antik Çin'in bu tasavvuru adete görsel bir şölen sunuyor.
 
GERÇEK ZAMANLININ VE SIRA TABANLININ UYUMU
 
Total War: THREE KINGDOMS’ın sıra tabanlı seferi ve gerçek zamanlı muharebeleri daha önce hiç olmadığı kadar birbirine bağlı. Muharebedeki eylemler Kahramanlarla olan ilişkilerinizi, diğer karakterlerle geliştirdikleri dostlukları ve rekabetleri etkileyerek çok daha büyük sonuçlar yaratacak. Güçlü müttefikler edinmenin başarının anahtarlarından biri olduğu bir dünyada, zafere ulaşmak için bu yepyeni bir unsur olarak oyunda yer alıyor.

 
Yellow Turban Rebellion indirilebilir içeriği fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Steam Total War: Three Kingdoms Total War Sega Creative Assembly
PlayStation 4'te Cross-Platform Süreci Fortnite İle Başladı Fallout 76 B.E.T.A. 23 Ekim'de Xbox One'da, 30 Ekim'de PS4 ve PC'de Başlayacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

29.9.2018 09:23:40

0
Tek kişilik generaller ve oyunun Türkçe olması bile bu oyunu almaya değer yapar güzel bir arayüzü var oyunun kısa oynanış videolarıda çok güzel duruyor

Persona_Non_Grata

28.9.2018 21:15:52

0
Ne çin i ya, koy orta çağı yine efsane olsun.

kyhnzcn

28.9.2018 21:00:48

0
Medieval III Total War isteriz =(

19yusuf05

27.9.2018 18:06:09

0
yakında kesin zam gelir. oynayacak olan maddi imkanı olan almalı total war yeni oyunlarına çok düşük zam yapar buda demek oluyor ki oyun çıktıktan sonra aradan 1 yıl belki daha fazla süre geçtiği zaman bile belki bu fiyata düşmeye bilir. çoğumuzun imkanı yok alamayacak keşke zam yapmasalar da bizleri korsana mecbur bırakmasalar.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Total War: Three Kingdoms
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız