Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tiny Tina’s Wonderlands için Hikaye Fragmanı Yayınlandı

 
 
Yayıncı 2K Games ve geliştirici Gearbox Software, Tiny Tina's Wonderlands'in hikaye fragmanını yayınladı. Yeni fragman oyunun hikayesine bir bakış sunuyor. Oyunda, tuhaf canavarlar ve ganimetlerle dolu zindanlar yer alacak. Fantastik bir diyarın kapılarını oyunculara açacak. Oyundaki temel amacınız zalim Dragon Lord'u ve onun iskelet ordusunu durdurmak olacak.
 
Garipliklerle, harikalarla ve çok güçlü silahlarla dolu destansı bir maceraya çık. Biraz dengesiz Tiny Tina'yla hayat bulan bu kaotik ve fantastik dünyada mermiler, büyü ve kılıçlar çarpışıyor.

Zalim Dragon Lord'u durdururken tuhaf canavarlarla ve ganimetlerle dolu zindanlarda çok sınıflı kahramanınla yağmala, ateş et ve ilerle. Herkes davetli. Sen de katıl, macera botlarını giy ve Kaosun Mükemmel Savaşçısı ol.
 
Tiny Tina's Wonderlands, 25 Mart 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu macera hikaye aksiyon pc ps5 ps4 xbox one xbox series
Riot, Seattle'da Yeni Ofis Yeri Satın Aldı Lost Ark Resmi Olarak 11 Şubat'ta Çıkıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tiny Tina’s Wonderlands ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız