Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Witcher Dizisinin 1 Kasım'da Gelmesi Planlanıyor


San Diego Comic-con’da yaşanılan bilgi selinden sonra, Netflix’in yaklaşmakta olan Witcher dizisi ile ilgili bir sessizlik vardı. Ancak bugün, dizinin hedeflenen başlangıç tarihi hakkında bazı yeni bilgiler öğrendik.
 
Twitter'da dizinin yapımcısı Giovanni Eugene Altamarquéz, ilk sezon için çekimlerin tamamen bittiğini ve post prodüksiyon uzamazsa dizinin Ekim ayı içinde başlaması gerektiğini düşünüyor. Tweetleri attıktan kısa bir süre sonra tweetleri sildiğini hatırlatalım.
 
Altamarquéz’in tweetlerini aşağıda okuyabilirsiniz:
 
”#TheWitcher'ın ilk sezonunun ana çekimleri ve tüm önemli çekimleri  tamamlandı. Ancak, bu çekimin tamamen bittiği anlamına gelmez.
 
Dizi, post-prodüksiyon aşamasında ve bir sorun çıkmadığı taktirde #TheWitcher'ın olası yayınlanma tarihi 1 Kasım Cuma."
 
Hayranlar ve yapım ekibi dizinin çıkış tarihinin 2020'ye kadar sürebileceğinden endişe ederken, dizinin Ekim ayında piyasaya sürüleceği bir toplantı sırasında doğrulandı. The Witcher dizisi oyunlardan uyarlanmayacak, Sapkowski’nin kitaplarından uyarlanacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite the witcher dizi netflix henry cavill yayın tarihi
Jumanji: The Video Game Oynanış Fragmanı Xbox Live Gold Eylül 2019 Ücretsiz Oyunları

BSC Misafiri

30.8.2019 00:07:45

0
Erkek güzeli gerılt viçır :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)