Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Ninja Warriors: Once Again Batıya da Gelecek

 
Alman yayıncı United Games, beat 'em up oyunu The Ninja Warriors: Once Again'in Kuzey Amerika ve Avrupa'ya da geleceğini duyurdu.

United Games çıkış tarihini, çıkış yapacağı platformları ve Batıdaki başlığını henüz açıklanmadı. Japonya'da oyun The Ninja Warriors: Once Again, Asya'da The Ninja Saviors: Return of the Warriors olarak biliniyor. Bu bölgelerde Temmuz'da PlayStation 4 ve Switch için çıkacak.
 
The Ninja Warriors: Once Again Kuzey Amerika ve Avrupa'da fiziksel ve dijital olarak satışa sunulacak. United Games'in yeni kurmuş olduğu yayıncılık markası ININ tarafından dağıtılacak fiziksel sürümün yanı sıra bir de Strictly Limited Games tarafından dağıtılacak sınırlı sayıda bir fiziksel sürüm de mevcut olacak.
 
United Games CEO Helmut Schmitz: "Japon oyun endüstrisinde uzun yıllardan beri efsane olan Taito Corporation ile birlikte çalışmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu işbirliğinin başarılı olacağına inanıyor ve gerçekleşmesini sabırsızlıkla bekliyoruz." 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
ESL One Cologne 2019 Turnuvasına Katılacak Olan Takımlar Duyuruldu Elden Ring'in Hikaye Anlatımı Dark Souls'a Benzer Olacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)