Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Mandalorian'ın İlerde Filmi Yapılabilir

 
Star Wars evrenini son dönemdeki en iyi işlerinden biri olan The Mandalorian'ın ilk sezonu geçen yıl yayınlandı, ikinci sezonu da kısa bir süre sonra yayınlanacak.
 
Dizinin ne kadar süreceği, bu kalitesini ne kadar devam ettireceği elbette bilinmiyor. Ancak Disney'in, bir yerden para kazanırsa bunu devam ettireceğini biliyoruz. The Mandalorian için de işler aynı olabilir.
 
Geçtiğimiz gün röportaj veren dizinin yaratıcısı Jon Favreau ve dizinin ana başrolü Pedro Pascal, The Mandalorian'ın olası filmi hakkında konuştu.
 
Söylediklerine göre film fikrine tamamen açıklar. Ancak ilerde neler olacağına bakıp hayranların isteyip istemediğine göre değerlendireceklerini söylediler. Aslında The Mandalorian dizisinin zaten bir filmden farkı olmadığını da söylemek gerek. Sadece ekstradan büyük bir ekranda izleme şansına erişeceğiz.
 
Dizinin ikinci sezonu 30 Ekim'de Disney+'ta başlayacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak screenrant Star Wars'un Film ve Dizi Haberleri star wars disney the mandalorian ikinci sezon oyuncular ne zaman
Bir Analist, Dune Filminin 1 Milyar Dolar Hasılatı Geçeceğini Düşünüyor Dexter'ın Yeni Sezonu Finaldeki Hataları Düzeltecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Star Wars'un Film ve Dizi Haberleri
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız