Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Lost Wild için Yeni Fragman Yayınlandı

 
 
Great Ape Games ekibi şu anda The Lost Wild adlı yeni bir dinozor temalı hayatta kalma korku macera oyunu üzerinde çalışıyor. Diğer çoğu dinozor oyunlarının aksine bu oyun, sinematik ve tek oyunculu bir deneyim sunacak. 
 
Geliştiricilerin belirttiğine göre The Lost Wild'da oyuncular, doğada bulunan zorlu yaşam biçimlerinin üstesinden gelmesi gerekiyor. Oyun temel olarak bir hayatta kalma korku macera yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Daha çok gerçekçi bir atmosfer ve dünya oluşturmak adına epey bir çalışma yapıldığı ve yapılmaya devam edildiği belirtiliyor. Ek olarak oyun, Resident Evil, Dino Crisis, Trespasser ve Alien: Isolation gibi oyunlardan ilham alan bir yapım olarak nitelendiriliyor.
 
Oyuncular, yemyeşil bir vahşi doğada yer alan Japon araştırma tesisini keşfedecek. Ayrıca yerleri kazabilecek ve değerli eşyalar bulabilecek. 
 
Son olarak oyun Unreal Engine 4'ü kullanıyor ve ilk olarak PC platformuna (Steam, Epic Game Store ve GOG üzerinden) çıkış yapması planlanıyor. 
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming hayatta kalma macera korku
The Smurfs: Mission Vileaf 5 Kasım'a Ertelendi Cotton Guardian Force Saturn Tribute Ön Siparişleri 17 Ekim'de Açılacak

BSC Misafiri

15.10.2021 09:21:34

0
Sonunda yeni nesil bir hikayeli dinozor oyunu. Umarım ps3'teki Turok'un verdigi hazzi verir.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)