Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Game Awards 2019'da Yeni Xbox'ın Duyurusu Sızmasın Diye Çok Uğraşılmış

 
 
Geçtiğimiz hafta düzenlenen ve artık oyun dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan The Game Awards 2019'da bildiğiniz gibi yeni oyun duyuruları dışında, önümüzdeki yıl çıkacak olan yeni nesil Xbox'ın da tasarımını gördük. 
 
Kimse bu tarz büyük bir duyuru görmeyi beklemiyordu. Böyle bir habere dair bir bilgi de sızdırılmadı. Genelde etkinliği düzenleyen organizatörler, etkinlik öncesinde yapılan provalarda etkinliğin tamamını görürler ve bu bilgileri sızdırırlar. Ancak Phil Spencer'ın etkinlik öncesinde yaptığı provalara rağmen herhangi bir bilgi sızdırılmadı.
 
Bunun sebebi ise Phil Spencer'ın tamamen sahte bir senaryo üzerinden prova yapmış olması. Phil Spencer'ın prova yaparken okuduğu senaryo Xbox Game Pass'e ait olduğu için kimse şüphelenmedi. Gerçekten de etkinliğin en çok heyecanlandıran duyurularından biriydi.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak vg247 the game awards 2019 phil spencer sızıntı bilgi xbox xbox series x yeni nesil xbox duyuru
Rainbow Six Siege Yaratıcıları ve Çekirdek Ekip Yeni Bir Projeye Geçti PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi Versiyon 7.02 Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

GT_55

19.12.2019 21:26:39

+2
Benim kafedede bu şekilde çalışan bir ps4 pro vardı.Söküp kaliteli bir termal macun sürünce baya sessiz çalışmaya başladı.Söktüğümde macunun fazlaca dışarı taşmış olduğunu gördüm. Belliki üretim esnasında soğutucu blok fazla basılmış işlemcinin üstüne, bu yüzden kenarlarda taşmış macun.Bu yüzden blok ile işlemci arasında fazla macun kalmadığı için, ısıyı yeterince iletemediği için, fanlar tam hızda çalışmaya başlamış. Macunu değiştirince bu problem ortadan kalktı.

speddy12

19.12.2019 21:02:56

0
Görüntüyü geçtimde 60 fps tutturun minimum bari.

William Munny

19.12.2019 18:07:32

+1
netice? yine bir çok insanda gerek görüntü gerek isim olarak hayal kırıklığı, dalga konusu oldu...

Berkayselcuk

19.12.2019 17:22:28

0
Keighley in sunuşu da çok güzeldi. Bi anda noluyo lan oldum 0 beklentiyle izlememe rağmen. E3 beklense bu kadar büyük bir sürpriz yasatmazdi.

BSC Misafiri

19.12.2019 17:20:21

+2
fan bahane exc şahane

Mutlak.Sıfır

19.12.2019 15:52:41

+8
4k 60 fps hedefleyen, üstelik ray tracing teknolojisi olacak bir makinenin görüntüsünü beğenmedi diye Xbox yeni nesilde kepenk kapatsın diyen fanboylar var. Bunlara basitçe anlatamıyorsun adamların ürettikleri makine 4k 60 fps ve bunu da fan sesi olmadan yapmaya çalışıyorlar. Öve öve bitiremediğin Sony nasıl bir makine çıkartacak bilgin var mı? İçine Zen cpu,navi gpu koyup bunları şimdiki nesildeki gibi küçük yapıp soğutabileceğini mi düşünüyorsun? Ps4 Pro'nun fan sesi aşağıdaki videoda aç bir izle, üstelik bu alet 4.2 tflops gücünde oyun oynarken böyle bir fan sesi duymak ister misin? Bunları niye yazıyorum yarın Sony sana göre tasarımı kötü gelen bir cihaz çıkartırsa bu o cihaz için en uygun tasarım olduğu için yapmıştır adam, bunu aklının köşesine yaz. Televziyonun önüne koyacaksın tek derdin tasarımıymış gibi oynarken jet motoru sesi çıkarsa o zaman da "yav bu çok sesli" diye de şikayet edersin. Git bak bakalım 4k 60 fps veren Pc sistemlerinde kaç tane fan var.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)