Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Elder Scrolls Online: Console Enhanced Artık Xbox Series X|S ve Playstation 5'te

 
 
Xbox Series X|S, PS5, Xbox One ya da PS4'te The Elder Scrolls Online sahibi olan veya satın alanlar şimdi yeni nesil ESO: Console Enhanced sürümüne ücretsiz erişim sağlayacak. Xbox Game Pass üyeleri de Xbox Series X|S üzerinden oynarken Console Enhanced'in avantajlarından faydalanabilecek.
 
The Elder Scrolls Online: Console Enhanced'in gelişi, ikinci bir konsol neslinin daha gerçek bir Elder Scrolls Online deneyimi elde etmesiyle bir dönüm noktasını temsil ediyor. İşte oyuncuları bekleyen yükseltmeler:
 
Yeni Nesil Performans: Yeni nesil Xbox Series X|S ve PlayStation 5'in gücüyle oyun Performans modunda akıcı 60 FPS ile çalışacak. Eğer görsel bir ziyafet arıyorsanız Fidelity modu Xbox Series X ve PS5 oyuncularının 30 FPS'de doğal 4K, Xbox Series S oyuncularının ise 30 FPS'de 1440p kalitesinin keyfini çıkarmasını sağlıyor.
·Arttırılmış Çizim Mesafesi: ESO'nun uçsuz bucaksız güzelliğine hayran olan oyuncular için oyunun çizim mesafesi neredeyse iki katına çıkarıldı. Bu durum, sürekli büyüyen Tamriel dünyasına daha geniş bir bakış sunuyor.
·İyileştirilmiş Yükleme Süreleri: Yeni nesil güce yükselmek; Xbox Series X|S ve PlayStation 5 yükleme ekranı sürelerinin ortalama yarı yarıya düşmesi anlamına geliyor. Böylece konsol oyuncuları daha az bekleme süresiyle ESO'nun göz alıcı dünyasının içine dalabilir.
·Geliştirilmiş Dokular ve Anti-Aliasing: Tamriel dünyasında gölgeler, daha kusursuz bir görsellik oluşturmak için artık daha keskin ve anti-aliasing için yapılan harika geliştirmeler çevredeki bitki ve yapılar gibi görsel öğelerin kenarlarını pürüzsüz bir hale getiriyor.
·Xbox Series X|S ve PlayStation 5'e gelecek özelliklerin kapsamlı listesi hakkında daha fazla bilgi için ESO web sitesini ziyaret edin.
 
Console Enhanced'in keyfini çıkarırken oyuncular yıl boyunca devam edecek Oblivion Kapıları ana hikâyesine dalabilirler. Tüm platformlarda oynanabilen Blackwood Bölümü'nde oyuncular, bölgeyi tüketen daedric planlarını ve gaddarca komploları açığa çıkartmak zorunda. Bu komploların Yıkımın Prensi'ne ve onun Tamriel'le ilgili ürkütücü planlarına olan bağlantısını keşfedin. Blackwood başlı başına bir hikâye olsa da içindeki olaylar 2021'in ilerleyen zamanlarında sonuçlanacak olan Oblivion Kapıları macerasını da ilerletecek. 
 
The Elder Scrolls Online: Console Enhanced Çıkış Fragmanı
 
 
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
rpg
DOOM Eternal: The Ancient Gods 1. Bölüm Artık Nintendo Switch'te Oynanabilir Senua's Saga: Hellblade II için Yeni Bir Video Yayınlandı

aschil

26.6.2021 10:54:46

0
Tekrar döneceğim.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)