Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Terror Squid İlkbaharda Switch ve PC için Çıkacak

 
Geliştirici Apt Games, arcade bullet hell oyunu Terror Squid'in bu ilkbaharda Switch, PC ve Maç için çıkış yapacağını duyurdu. Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip olacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Bir mermi cehennemi. Şeytan ayrıntıda gizli. Kendi eserin olan bir mermi cehenneminden geçerken hızlı ve stratejik bir şekilde düşün. Öğrenmesi kolay ve ustalaşması zor olan TERROR SQUID, eşsiz benzersiz bir atari deneyimi.
 
Yıkım senfonisinde şef ol. Kendi eserin olan kışkırtıcı mermi dağılımlarından kaç. İlkel bir karanlık enerji bombasını kullanmaya yetecek kadar hayatta kal ve ardından mermilerinin güzel bir şekilde zincirleme patlamasını izle. Her bir saniyenin önemi var, zaman kazanmak için her denemende stratejini geliştir.
 
Bir vektör kabusu
Muhteşem ve dehşet verici bir atari deneyimi sunmak için eşsiz vektör grafikler ve etkileyici müzikler kullandık. Damarlarında gezen dopamini hisset ve asimilasyona boyun eğ.

Liderlik tablolarında terör estir
Arkadaşlarının yüksek skorlarını geç. Gen havuzunun zirvesine yüksel. Zirveye çık.

Vücut fanidir
Fani ve cılız insan kabuğunu bir kenara at ve karanlığa boyun eğ. Terör Ol.

Umut yok
Sadece TERROR SQUID var 


Live action fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Torchlight III Minimum PC Sistem Gereksinimleri Shenmue III'ün Hikaye DLC'si 18 Şubat'ta Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)