Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Temtem'in Konsol Sürümleri 2021 İlkbahar Döneminde Yayınlanacak

 
Yayıncılığını Humble Bundle'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Crema Games'in yaptığı Pokemon benzeri oyun Temtem'in, konsol sürümleri için ve oyunun PC'deki tam sürümü için tarih verildi. 
 
Geçtiğimiz gün oyunun 2020 yılı içerisindeki yol haritası açıklanmıştı. Şimdi de 2021 yılının yaz dönemine kadar olan yol haritası paylaşıldı. Yeni paylaşılan yol haritasında; en çok dikkat çeken nokta, konsol sürümlerinin çıkış tarihi.
 
2020'nin son dönemi, yani kış döneminde oyuna 30 yeni Temtem, yeni ada, ikinci efsanevi Temtem, Club Dojo savaşları, dereceli eşleştirme ve izleyici özelliklerinin gelişmiş sürümü oyuna eklenecek. 
 
İlkbahar döneminde; oyunun konsol sürümleri ve PC'deki tam sürümü yayınlanacak. Ayrıca günlük ve haftalık görevler, kozmetik mağaza gibi yenilikler de oyuna eklenecek.
 
Açıklanan son dönem, yani 2021 yaz döneminde ise; yeni bir oyun modu ve üçüncü efsanevi Temtem yayınlanacak. İki yol haritasının da bulunduğu görseli aşağıdan inceleyebilirsiniz.
 
Temtem şu anda Steam üzerinden PC için erişilebilir durumda. Oyun şu anda erken erişim aşamasında. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite Smazee Crystle Houchic Pokemon benzeri oyun Temtem oyun
Günün Haberleri (26 Şubat) Stardew Valley'e Yeni Bir Ücretsiz İçerik Gelecek

BSC Misafiri

1.3.2020 23:25:28

0
Nuzlocke oyun modu geliyormuş. Bak bu çok ilginç. Nuzlocke aslında hiçbir pokemon oyununda olmayan ama oyuncunun kendi isteği ile belli kurallara uyarak oynadığı oyun tarzıdır aslında. Bu kurallar şunlar 1-Her bölgeden sadece 1 pokemon yakalanabilir 2-Pokemonun fightta ölürse onu artık kullanamazsın 3-Her pokemonuna isim vermek zorundasın. 4-Her bölgeden sadece ilk karşına çıkan pokemonu yakalayabilirsin. O pokemon ölür veya kaçarsa hakkın gider. Bu ünlü bir pokemon oyuncuları arasında çok bilinen bir oynayış tarzıdır. Bunu oyuna ayrıca mod olarak getirecek olmaları ilgimi çekti
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Temtem
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız