Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Telltale'ın Çöküşünün Ardından Netflix Halen Stranger Things Oyunu Yapmakla İlgileniyor

 
Haziran ayında duyurulan Stranger Things dizisini temel alacak video oyunu projesi Telltale Games'in çöküşünün ardından iptal edildi ancak Netflix Stranger Things oyunu projesinin hayata geçmesi için diğer seçenekleri araştıracağını söylüyor.
 
Netflix'in Variety'e yaptığı açıklama:
 
"Telltale Games ile ilgili haberlerden dolayı üzüntülüyüz. Geçmişte pek çok harika oyun geliştirdiler ve oyun endüstrisinde silinmez bir iz bıraktılar. Minecraft: Story Mode halen planlandığı gibi ilerliyor. Stranger Things evrenini interaktif bir ortamda hayata geçirmek için diğer seçenekleri değerlendirme sürecindeyiz."
 
Netflix tarafından da belirtildiği üzere Minecraft: Story Mode'un interaktif TV versiyonu halen gelecek.
 
Geçen hafta cuma akşamı çıkan söylentilerin ardından Telltale Games, bir sürü kişiye işten çıkardıklarını ve stüdyonun çoğunluğunu kapatmaya karar aldıklarını doğrulamıştı. Stüdyoda kalan 25 kişilik iskelet ekip yapılan anlaşmadan dolayı Minecraft: Story Mode'un interaktif TV versiyonunu geliştirecek.

Telltale Games'in geliştirdiği The Wolf Among Us'ın ikinci sezonu ve Netflix dizisi Stranger Things'in video oyunu uyarlaması iptal edildi. Hatta USgamer'ın kaynakları Telltale Games'in The Walking Dead final sezonunu tamamlamayacağını söylüyor.

Telltale Games önümüzdeki haftalarda ürün portföyüyle ilgili daha fazla yorumda bulunacak. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC GAMER pc bsc
FACEIT Major 2018 CS:GO Turnuvasının Şampiyonu Astralis Oldu! Red Dead Redemption 2'de 200 Hayvan Türü Bulunacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

26.9.2018 05:57:37

0
o kullandıkları cizgi film tarzı gırafik sistemiyle iyi bile gittiler bu zamana kadar evet senaryo kaliteli olabilir ama bir yerden sonra o da yetersiz kalıyor ve sen yetersiz kalan yanlarını düzeltmezsen kendi çöküşünü böyle hazırlarsın ve the end...!

kataaay

24.9.2018 23:27:24

0
Önce bir sürü kişiye satmış oldukları The Walking Dead Final Season'u geliştirse paşalar ne güzel olacak.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)