Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tekken 6 Wii İçin Gelebilir

Tekken 6'nın yeni nesilde ki en önemli özelliklerinden birisi tabii ki de yüksek çözünürlüklü grafikleri.
Dünyanın en iyi dövüş oyunlarından birisi olarak kabul edilen Tekken serisi uzun yıllar Plastation konsolu için özel olarak çıkmıştı.Sektördeki gelişmeler,pazarın her gün büyümesinin etkisiyle pek çok "konsola özel" oyun çoklu platforma dönüşmüş,Tekken 6'da bu furyadan nasibini almış ve oyunun Xbox360 için de çıkarılacağı duyurulmuştu.
 
Bugün oyunun yapım sorumlularından Katsuhiro Harada'ya yöneltilen bir soruya Wii kullanıcılarını memnun edecek bir şekilde yanıt buldu.Oyunun Wii konsoluna gelme olasılığı nedir sorusuna cevaben Katsuhiro "Bu gerçekten ilginç olurdu,eğer Wii kullanıcıları tıpkı Xbox360 kullanıcıları,özellikle Kuzey Amerikada ki Tekken fanatikleri gibi bu oyunu ne kadar istediklerini,alıcı potansiyelinin ne boyutta olduğunu bize gösterebilirlerse Wii kullanıcıları da bu oyunu konsollarında görebilirler." diyerek yanıt verdi.Ayrıca böyle bir durumda ; Nintendo Wii teknik gücünün bir problem olmadığını ve harekete duyarlı kontrol sistemini yerine klasik kontrolleri kullanabileceklinide sözlerine ekledi.
 
Yüksek satış rakamlarına ulaşan Wii'de oyun yokluğundan yakınan,özellikle hardcore kullanıcıları için kaçırılmayacak bir fırsat.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak tekken 6 namco bandai
Assassin's Creed 2 : İlk Ekran Görüntüleri FMA : Prince of the Down Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tekken 6
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız