Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tek Kişiyle Geliştirilen Project GRAY için Prototip Videosu Yayınlandı

 
 
In-D, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Project GRAY için 16 dakikalık oynanış görüntüsünü içeren bir prototip videosu paylaştı. Burada dikkatleri üzerine çeken durum In-D'nin tek kişilik bir ekip olması. Yani bu videoda göreceğiniz her şey tek bir kişi tarafından geliştirildi ve oluşturuldu.
 
Project GRAY'in yayınlanan bu prototip videosu biraz heyecan uyandırıyor. In-D ekibi, oyunun hangi motoru kullandığını belirtmese de Unreal Engine kullanıldığı varsayılıyor. Oyun, videodan da görebileceğiniz gibi rüzgar fiziğine, hava efektlerine ve bunun yanı sıra dövüş ve tırmanma mekaniğine de sahip.
 
Kore temelli bu stüdyo şu anda ekibini genişletmek istiyor. Bu oyunun yakın zamanda yayınlanması beklenmiyor. Project Gray, 'Grey' adlı gelişmiş bir uzaylı uygarlığının 'Asirma' gezegeninde ortaya çıkışını konu alıyor ve açık dünya aksiyon macera yapısını bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Oynanış videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Ruetir Project GRAY
Overwatch 2 Telefon Doğrulamasını Gerektirecek The Dark Pictures Anthology: Man of Medan ve Little Hope Yeni Nesil Konsollara Geldi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Wolf0045

28.9.2022 19:09:37

0
Kamera sallama olayını umarım çıkarır çok rahatsız ediyor

BSC Misafiri

28.9.2022 17:54:58

0
5 yaşından beri oyun oynayan birisi olarak giriş kısmındaki sahnede ilk defa oyun içi görüntüyü gerçek sandım...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)