Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

THE FINALS için Alfa Öncesi Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
 
Embark Studios, oynaması ücretsiz çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu THE FINALS için alfa öncesi oynanış fragmanını yayınladı. Oyun 29 Eylül itibarıyla kapalı bir alfa testine ev sahipliği yapacak. Kayıtlar şu anda Steam üzerinden yapılabilir.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde: 
 
Dünyaca ünlü, oynaması ücretsiz, savaş odaklı oyun THE FNALS'a katılın! Değiştirebileceğiniz, sömürebileceğiniz ve hatta yok edebileceğiniz sanal arenalarda takım arkadaşlarınızla birlikte savaşın. Giderek zorluk seviyesi artan turnuvalar ile şanınıza şan katmak için bu birinci şahıs nişancı oyununda kendi oyun tarzınızı oluşturun. 
 
Bilindiği üzere THE FINALS ücretsiz savaş oyunlarından biri. Bu oyunda yarışmacılar sanal dünyamıza bağlanıyor ve turnuvalarda yer alan takımlara katılıyor. THE FINALS 'da değiştirebilecekleri, sömürebilecekleri ve hatta yok edebilecekleri gerçek dünyadan konumlar - bölgeler yer alıyor. Oyuncular buradaki arenalarda savaşıyor. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu THE FINALS
The Inquisitor'ın Yayıncılığını Kalypso Media Üstlendi Bulmaca Macera Oyunu Charon’s Staircase'in Çıkış Tarihi Açıklandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)