Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Super Monkey Ball 3DS'ten İlk Video

Super Monkey Ball 3D görsel olarak kesinlikle 3DS standartlarının çok gerisinde bulunuyor

    Nintendo 3DS'in görsel olarak oldukça iyi işler yapabildiğini biliyoruz. Yine de bazı firmalar grafikler konusunda tembel davranabiliyor. Sega'nın 3DS için geliştirdiği Super Monkey Ball 3D de görsel olarak hayal kırıklığı yaratabilir.
 
    Hemen hemen bütün platformlarda karşımıza çıkan Super Monkey Ball'un yeni macerası da diğerleri ile benzer özelliklere sahip. 8 karakterin bulunacağı oyunda Monkey Ball, Monkey Race ve Monkey Fight gibi çeşitli oyun modları bulunacak.
 
    Resident Evil: Revelations ve Metal Gear Solid 3D: Snake Eater gibi 3DS oyunlarından sonra Super Monkey Ball görsel olarak beklentilerin altında kalacak gibi görünüyor. Oyunun yeni videosunu buradan izleyebilirsiniz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Sega platform puzzle 3DS Super Monkey Ball
Elder Scrolls V:Skyrim Yeni Oyun Motoru Kullanıyor Game Informer'dan İnceleme Notları(13 Aralık 2010)
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Legendary One

13.12.2010 21:08:22

0
Bu oyuna bakılmaz RE,MGS,Zelda gibi oyunlar varken..Sega'nın Platinum Games ile yaptıkları oyunlar haricinde hangi oyunu adam gibi BU nesilde..

TikaMasala

13.12.2010 21:06:30

0
Bu kadar dandik donanıma sahip olunca 3DS, sega ne yapsın? 266 mhz arm işlemcimi konulur 2010 yılındaki bir el konsoluna? PSP bile ilk çıktığında 333 mhz cpu koymuştu. Cep telefonları bile 1ghz A8 cortex kullanırken nintendonun yaptığına ne denir?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Super Monkey Ball 3D
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız