Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Super Mario Odyssey GTA IV Modu Oldu


     Geçtiğimiz dönemlerde Nintendo’nun yeni konsolu Switch bir konferans ile bütün dünyaya tanıtılmıştı. Switch yanı sıra Switch’e çıkacak olan bazı oyunlarda bu konferansta gösterilmişti.

     Nintendo Switch için 2017’nin son çeyreğinde çıkması planlanan Super Mario Odyssey de geçtiğimiz dönemlerde tanıtılan oyunlardan birisiydi. Gösterilen tanıtım videosunda unutulmaz oyun karakteri Mario’nun kendi dünyasından yani Mantar Krallığı’ndan ayrıldığını ve bizim dünyamız başta olmak üzere birçok başka dünyaya gittiğini görüyorduk. Bizim dünyamızı ziyaret eden Mario hoplaya zıplaya, güle oynaya geziyor, taksilerin üzerlerine zıplıyordu. Bir mod yapımcısı henüz Super Mario Odyssey çıkış bile yapmadan tanıtım videosundan esinlenerek bir GTA IV modu yapmış ve bunun için bir tanıtım videosu hazırlamış. Video başlığıysa oyunun gerçek adının, modun amacı doğrultusunda değiştirilmesiyle oluşturulmuş. Mod yapımcısı Mario gerçekten bizim dünyamıza gelse veya GTA dünyasına gelse nasıl olurdu fikrinden yola çıkmış. Bu sebeple de oyunun asıl adına “real” ibaresi ekleyerek hazırladığı videoyu yayınlamış. Bakalım Mario’nun dünya macerası Nintendo’nun bizlere gösterdiği gibi miymiş ?Bu haberin bağlantısı
URL
Nintendo Nintendo Switch Super Mario Super Mario Odyssey
Paramanya’da Büyülü Diyar’a Yolculuk Başladı Rapor: Xbox One 26 Milyon Sattı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Super Mario Odyssey
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız