Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Street Fighter 4'e Yeni Karakter Geliyor

Sitedeki animasyondan resim alıp üzerinde değişiklikler yapan oyunun fanları, bu yeni karakterdin Dudley veya T-Hawk olabileceğini düşünüyorlar.
Capcom'un büyük bir duyuru ile açıkladığı ve içerdiği özellikler ile serinin fanlarını fazlasıyla memnun eden Street Fighter 4 için yeni bir karakter geliyor.
 
Geçtiğimiz günlerde Street Fighter IV'e ek paket çıkabileceği haberleri dolaşmış fakat resmi bir açıklama gelmemişti. Bu konu ile ilgili olmasa da oyun ile ilgili bir açıklama Capcom Amerika'dan gelmiş ve oyuna yeni karakterlerin katılabileceği belirtilmişti.
 
Bu açıklamadan kısa bir süre sonra, bugün ise Capcom Japonya, oyun ile ilgili yeni bir teaser site açtı. Açılan bu sitede kısa bir animasyon gösteriliyor ve sayfanın alt tarafında da 29 Eylül tarihi gözüküyor.
Ayrıca saat olarakta 17 : 00 ibaresi yer alan site muhtemelen oyun için açıklanacak olan yeni bir karakter için açılmış.
 
Bakalım oldukça zengin bir karakter listesine sahip olan Street Fighter serisinden hangi karakter dördüncü oyunu ziyaret edecek.
 
Capcom'un açtığı yeni siteye ulaşmak için tıklayınız.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC PS3 xbox 360 Street Fighter 4 capcom
Dragon Age : Origins için Yeni Karakter Tanıtıldı TGS 2010 Tarihi Belirlendi

binonsekiz

28.9.2009 19:40:45

0
Yeni karakterler: Sırasıyla: Street Fighter Alpha'dan Adon, Cody, Guy Street Fighter 3: 3rd Strike'tan Makoto, Ibuki, Dudley Street Fighter 2'den: Dee-Jay ve T. Hawk İki de yeni karakter, birinin ismi Juli birinin ismi de Hakan olacakmış. (Cidden ) MAKOTO GELİYOR ULEYN
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Street Fighter IV ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız