Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Steam'e Yeni Aile Paylaşımı Geliyor: Aynı Anda İki Kişi Oynayabilecek

 
 
Oyuncuların uğrak noktası Steam platformuna yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise açıklanan detaylara göre Steam'de mevcut olan aile özelliği daha gelişmiş bir sürüme çevriliyor. Bu kapsamda artık belirlediğiniz ve izin verdiğiniz kişilerle beraber aynı anda oyun oynayabileceksiniz.
 
Steam aile paylaşım özelliği daha fazla gelişiyor
 
 
 
Steam aile paylaşımı ile beraber artık ailenizin hangi oyunlara erişebileceğine ve ne zaman oynayabileceğine tamamen siz karar verebiliyorsunuz. Tek bir yerden kontrol edebileceğiniz tüm bu özellikler sayesinde Steam üzerinde bir aile oluşturabiliyorsunuz. Aile içerisine en fazla 5 kullanıcıyı davet edebiliyor ve bu kullanıcıları Steam platformundan, mobil cihazınızdan ve internet tarayıcınızdan yönetebiliyorsunuz.
 
Paylaşımı açtığınız kullanıcılar Steam platformunda yer alan oyunlara erişebilir ve siz de onların kütüphanesine ulaşabilirsiniz. Dolayısıyla karşılıklı bir aile paylaşımı sistemi diyebiliriz. Diğer taraftan aynı anda oyun oynayabilir ancak aynı kütüphane içerisinde bir oyuna iki kişi erişemezsiniz. Sadece aile kütüphanenizde bir oyunun birden fazla kopyası varsa o oyunu ailenin birden fazla üyesi aynı anda oynayabilir.
 
Diğer taraftan aile paylaşımı, çevrimiçi olarak başka bir oyun oynuyor olsalar bile diğer aile üyelerinin kitaplıklarındaki oyunları oynamanıza olanak tanıyor. Aklınızda sorular varsa yanıtını bulmak için buraya tıklayabilirsiniz. Son olarak bu sistem şu anda beta kullanıcılarına sunulmuş durumda.

Bu haberin bağlantısı
URL
Steam Valve Oyun Half Life Mağaza Store Portal Steam Haberleri
GOG Oyunları Artık Amazon Luna Bulut İle Oynanabilecek PS5 Pro'nun Gelişmiş Sistem Özellikleri Sızdırıldı

JackTh3Ripp3r

20.3.2024 12:25:31

0
Şöyle olsaydı sevinirdim, kütüphanemdeki helldivers 2'yi arkadaşımla paylaşsam o da benimle oyuna girip co-op oynayabilse güzel olurdu. Bu haber bana pek bir şey ifade etmedi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Steam
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız