Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Star Wars: The Rise of Skywalker'dan Yeni Fragman Geldi!

 
George Lucas'ın 1977 yılında başlattığı ve kurguladığı muhteşem Star Wars Evreni'nin yeni filmi Star Wars: The Rise of Skywalker'dan yeni fragman D23 Expo etkinliğinde paylaşıldı. Son üçleme her ne kadar çok fazla eleştiri toplasa da Star Wars hayranları yine son film için oldukça heyecanlı. Paylaşılan bu son fragmandan sonra internet alemi yeni teorilere boğuldu. Paylaşılan bu yeni fragmanı ve fragmanda göze çarpan detayları aşağıda bulabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda ise teorileri bulabilirsiniz.
 
Detaylar: 
 
- Fragmanın başlangıcında, önceki filmlerdeki önemli karakterlerin bazı sahnelerini görüyoruz. Bu filmin yeni üçleme için bir veda filmi olduğunu tekrar hatırlatmışlar.
 
- C-3PO karakterini gözleri kıpkırmızıyken görüyoruz.
 
- Rey'in karanlık tarafa geçtiğini görüyoruz. Darth Maul'unkine benzer ancak biraz daha farklı bir ışın kılıcı kullanıyor.
 
- Palpatine'i tekrar görüyoruz ve bu sefer arka planda Darth Vader'ın meşhur nefes alma sesini de az da olsa duyabiliyoruz.
 
- Palpatine'in filosunun en önemli gemisi olan Imperial Star Destroyer'ı görüyoruz. Buna karşılık B-Wing, Y-Wing, X-Wing gemilerini de görüyoruz.
  

Bu haberin bağlantısı
URL
star wars yeni fragman detaylar the rise of skywalker d23
Dying Light 2'den 26 Dakikalık Oynanış Videosu Türkiye Büyük Finali 2019: Royal Youth ve Bahçeşehir SuperMassive Arasında Oynanacak!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Locke Lamora

31.8.2019 17:31:22

0
leş gibi olan 2. filmin dışkı gibi olan devamı. yeni 3 leme bildiğin en başından en sonuna kadar çöp. yeni karakterler yaratmayı denediler beceremediler, bu yüzden eskileri öldürmeye çalıştılar ellerine yüzlerine bulaştırdıkları için şimdi yine eskilere (palpatine) sığınıyorlar. yemezler canlarım. yine para vermem. 2. filmin korsanında bile gazino sahnesi saçmalığını izlemedim. o kadar sıkıcıydı.revenge of sith i ise 10 kere izlemişimdir. hesabını siz yapın.

Biohesner

30.8.2019 16:09:48

+1
SW sevenlerde sevmeyenlerde bu mesajıma alınabilir Star Wars artık para basmak icin kullanılan bir mal

Wayward Son

27.8.2019 20:11:26

0
quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Wayward Son &lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: Manhunt Three &amp;lt;blockquote class="quote"&amp;gt;&amp;lt;i&amp;gt;quote:&amp;lt;/i&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Orjinalden alıntı: Wayward Son Kardo senin iş güç yok galiba?&amp;lt;/blockquote&amp;gt; Kullandığın kelimelere dikkat et. Tanımadığın insanlar hakkında buralarda atıp tutma. Kaç tane yorumum var benim ? Ayda yılda bir umursadığım içerikle ilgili habere yorum yapınca iş güç olmuyor mu ? Yada bu üçlemeyi sevince ? Sizler kadar boş insan görmedim. BSC kadar düşüş yaşayan bir sitede görmedim.&lt;/blockquote&gt; E sen herkese laf ederken iyi? :) Ayrıca mesajın zaten en başta çürük argümanlarla dolu. Güç Uyanıyor ne ki kıstas olarak onu alıyoruz? Eski karakterler yok demişsin de bu fragman dahil olmak üzere son üçleme, bak fragman bile diyorum, eskinin üzerine kurulu. 7-8'de ne vardı ki zaten? Gittiler, yıllardır oturtulan Force algısının içine ettiler onu da düzgün temellendiremediler. "Eskiyi unutun, yeni geliyor" alt metnini işledikleri 8. film boyunca ve devamında da görüyoruz ki, çamur attıkları eski olmadan iki milim yol alamıyorlar. Yeni karakterlerin, SW evreni için önemi sıfır. Kocaman bir sıfır. Hiçbir manaları, derinlikleri yok. SW'nin o politik göndermelerinden de yoksunlar. Aksine, sjw çöplüğü. EU iptal oldu diye sevinip sonra EU'ya sırtını dayadığı için övülen bir seri son üçleme. Övenin neden övdüğü belli değil. Leş ötesi. 6 sonrası yazılabilecek çok daha iyi senaryolar varken, ne işe yaradığı belli olmayan bir hikaye izlettiler bize.</blockquote> 1.ben kimseye laf etmedim.2. olarak güç algısı hakkında pek bir şey bildiğin yok.3. olarak bu üçleme mükemmel demiyorum. Ancak diğer markalar ve filmler ile kıyaslandığında gayet izlenebilir bir seri olarak karşımıza çıkıyor. 4.olarak asıl neden bu kadar laf edilmesinin, bu kadar nefret edilmesinin nedeni belli değil. Biz zaten milletçe çoğu şeyi beğenmeyiz tamamda bu nefret kin nedir anlamış değilim.
Güç algısı hakkında pek bir şey bildiğim yok? Ne anlattı sana 7-8 de bu kanıya varıp onları beğendin?

Manhunt Three

27.8.2019 19:08:00

+1
quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Manhunt Three &lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: Wayward Son Kardo senin iş güç yok galiba?&lt;/blockquote&gt; Kullandığın kelimelere dikkat et. Tanımadığın insanlar hakkında buralarda atıp tutma. Kaç tane yorumum var benim ? Ayda yılda bir umursadığım içerikle ilgili habere yorum yapınca iş güç olmuyor mu ? Yada bu üçlemeyi sevince ? Sizler kadar boş insan görmedim. BSC kadar düşüş yaşayan bir sitede görmedim.</blockquote> E sen herkese laf ederken iyi? :) Ayrıca mesajın zaten en başta çürük argümanlarla dolu. Güç Uyanıyor ne ki kıstas olarak onu alıyoruz? Eski karakterler yok demişsin de bu fragman dahil olmak üzere son üçleme, bak fragman bile diyorum, eskinin üzerine kurulu. 7-8'de ne vardı ki zaten? Gittiler, yıllardır oturtulan Force algısının içine ettiler onu da düzgün temellendiremediler. "Eskiyi unutun, yeni geliyor" alt metnini işledikleri 8. film boyunca ve devamında da görüyoruz ki, çamur attıkları eski olmadan iki milim yol alamıyorlar. Yeni karakterlerin, SW evreni için önemi sıfır. Kocaman bir sıfır. Hiçbir manaları, derinlikleri yok. SW'nin o politik göndermelerinden de yoksunlar. Aksine, sjw çöplüğü. EU iptal oldu diye sevinip sonra EU'ya sırtını dayadığı için övülen bir seri son üçleme. Övenin neden övdüğü belli değil. Leş ötesi. 6 sonrası yazılabilecek çok daha iyi senaryolar varken, ne işe yaradığı belli olmayan bir hikaye izlettiler bize.
1.ben kimseye laf etmedim.2. olarak güç algısı hakkında pek bir şey bildiğin yok.3. olarak bu üçleme mükemmel demiyorum. Ancak diğer markalar ve filmler ile kıyaslandığında gayet izlenebilir bir seri olarak karşımıza çıkıyor. 4.olarak asıl neden bu kadar laf edilmesinin, bu kadar nefret edilmesinin nedeni belli değil. Biz zaten milletçe çoğu şeyi beğenmeyiz tamamda bu nefret kin nedir anlamış değilim.

darth_lumiye

27.8.2019 19:07:43

0
ne kadar sövsem de aynı heyecanla bekliyorum pu

Wayward Son

27.8.2019 17:06:17

+1
quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Wayward Son Kardo senin iş güç yok galiba?</blockquote> Kullandığın kelimelere dikkat et. Tanımadığın insanlar hakkında buralarda atıp tutma. Kaç tane yorumum var benim ? Ayda yılda bir umursadığım içerikle ilgili habere yorum yapınca iş güç olmuyor mu ? Yada bu üçlemeyi sevince ? Sizler kadar boş insan görmedim. BSC kadar düşüş yaşayan bir sitede görmedim.
E sen herkese laf ederken iyi? :) Ayrıca mesajın zaten en başta çürük argümanlarla dolu. Güç Uyanıyor ne ki kıstas olarak onu alıyoruz? Eski karakterler yok demişsin de bu fragman dahil olmak üzere son üçleme, bak fragman bile diyorum, eskinin üzerine kurulu. 7-8'de ne vardı ki zaten? Gittiler, yıllardır oturtulan Force algısının içine ettiler onu da düzgün temellendiremediler. "Eskiyi unutun, yeni geliyor" alt metnini işledikleri 8. film boyunca ve devamında da görüyoruz ki, çamur attıkları eski olmadan iki milim yol alamıyorlar. Yeni karakterlerin, SW evreni için önemi sıfır. Kocaman bir sıfır. Hiçbir manaları, derinlikleri yok. SW'nin o politik göndermelerinden de yoksunlar. Aksine, sjw çöplüğü. EU iptal oldu diye sevinip sonra EU'ya sırtını dayadığı için övülen bir seri son üçleme. Övenin neden övdüğü belli değil. Leş ötesi. 6 sonrası yazılabilecek çok daha iyi senaryolar varken, ne işe yaradığı belli olmayan bir hikaye izlettiler bize.

Manhunt Three

27.8.2019 16:41:12

+1
quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son Kardo senin iş güç yok galiba?
Kullandığın kelimelere dikkat et. Tanımadığın insanlar hakkında buralarda atıp tutma. Kaç tane yorumum var benim ? Ayda yılda bir umursadığım içerikle ilgili habere yorum yapınca iş güç olmuyor mu ? Yada bu üçlemeyi sevince ? Sizler kadar boş insan görmedim. BSC kadar düşüş yaşayan bir sitede görmedim.

-MoDeStUs-

27.8.2019 16:09:50

+2
Midem bulandı.Güzelim efsaneyi ergen velet filmine döndürdüler.Zart zurt devamlı film çekmelerini bile ayrı tutuyorum.Adamlar Lucasa verdikleri parayı baya katladılar ve durmayacak devam edecek.

general4242

27.8.2019 15:25:10

+2
Ayrica harbi saçmalık skywalker efsanesine veda eden filmin adı skywalkerin yükselişi mi yani ? Zaten 3 leme de berbatti veda değil sivama oldu resmen.

general4242

27.8.2019 15:21:39

0
Fragman yok konuda

Wayward Son

27.8.2019 14:54:16

+1
Kardo senin iş güç yok galiba?

BSC Misafiri

27.8.2019 14:45:33

+2
Nasıl kurtarırız derdindeler. Star Warsı soktukları durumu görünce Alien benzeri film serilerinin Disney elinde şimdikinden de kötü bir duruma düşeceğine eminim.

Manhunt Three

27.8.2019 14:22:10

0
Fragman çok iyi duruyor. En azından Güç Uyanıyor'dan daha iyi bir film olacak gibi. Eski karakterler yok diye bu kadar kaliteli bir seriye edilen laflar saçmalıktan ibaret.

Curtius

27.8.2019 08:07:48

+1
sadece ray'in darkside sahnesinin bi resmini koysalar yeterdi zaten

Babblebabble

27.8.2019 02:17:18

+1
O V E R R A T E xD

Wayward Son

27.8.2019 00:26:17

0
ABV Disney.

Locke Lamora

26.8.2019 23:01:13

+2
snoke reisi kestiler, palpatine mi geldi sıra? bu sümüklü 2 salak palpatine i mi tekrar kesicek? saçmalık.

Aksel123

26.8.2019 22:52:27

+1
Star Wars serisini çok seven biri olarak bu son üçleme bi garip son filmi umarım içine etmeye devam etmez SPOİLER önceki film baş kötü Snoke öldü şimdi baş kötü Kylo Ren olucak diyolardı ki bence çok sönük bi karakter şimdi kötü karakter Rey olsa hane Palpatine birden çıksa ölmedim falan diye bunları çok iyi açıkalaması lazım o filmin o zaman Kylo Ren iyi mi olucak yada arka taraflarından başka Jedi var aslında o dünyayı kurtarıcak falan mı diycekler yeni üçleme için güzel bi yol yapmaları lazım.
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)