Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Söylenti: Xbox ve Bethesda Birden Fazla Disney Oyunu Üzerinde Çalışıyor

 
 
Geçtiğimiz yıllarda son Wolfenstein oyunlarının arkasındaki stüdyo olan MachineGames, orijinal bir hikayeye sahip yeni bir Indiana Jones oyunu geliştirdiğini duyurmuştu. Şimdi yeni bir söylenti, Indiana Jones'un yanı sıra yeni Disney oyunlarının geliştirildiğini belirtiliyor. 
 
eSports yorumcusu Joey McDermott'ın belirttiğine göre Microsoft ve Bethesda, yeni Disney oyunu - oyunları üzerinde çalışıyor. McDermott, Twitter üzerinden yayınladığı bir gönderiyle bu söylentiyi detaylandırıyor.
 
McDermott gönderisinde şunları belirtiyor: "Hangi oyunun önce çıkış yapacağını bilmiyorum. Ancak Xbox ve Bethesda, şu anda birden fazla Disney projesini yürütüyor. Kaynağımı soracak olursanız, Microsoft'un Zenimax ve Bethesda satın alımını daha önceden sızdıran kaynak ile aynı."
 
Şu anda hangi Disney oyunları üzerinde çalışıldığı bilinmiyor. Microsoft, Bethesda veya Disney'den bu söylentilere karşılık resmi bir açıklama gelene kadar beklememiz gerekiyor. Çoğu söylenti projeler her ne kadar doğru çıksa da büyük beklentiler içerisine girmemekte fayda var.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz yazılım microsoft uygulama
Nintendo Başkanı: Yarı iletken Çip Kıtlığının Sonu Yok Sony, Oyunları Diğer Platformlara Çıkarmak için 300 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

BSC Misafiri

12.5.2022 19:07:51

0
Bebelere balon
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Microsoft
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız