Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sony ModNation Racers ve LittleBigPlanet Karting Sunucularını Kapatıyor

 
   Sony Interactive Entertainment, PlayStation 3 oyunları ModNation Racers ve LittleBigPlanet Karting sunucularının kapatılacağını duyurdu.

   ModNation Racers'ın sunucuları 10 Temmuz'da, LittleBigPlanet Karting'in sunucuları ise 2 Temmuz'da kapatılacak. Bu tarihlerden sonra çok oyunculu oyun dahil çevrimiçi özellikler sonlandırılacak. LittleBigPlanet Karting'de içerik oluşturmaya devam edebilirsiniz ancak bu içeriği diğer LittleBigPlanet Karting oyuncularıyla paylaşamayacaksınız.
 
   Sunucularının kapatılacağı daha önceden duyurulan diğer oyunlar şu şekilde:
 
Gravity Rush 2 (PS4) - 19 Temmuz 2018, saat 08:00'den (TSİ) itibaren bu oyunun çevrimiçi özelliklerini kullanamayacaksınız.
CounterSpy (PS4, PS3 ve PS Vita) - Oyunu mobil cihazlardan PSN hesabınıza bağlama, Rival Agents (Rakip Ajanlar) puanları ve "International Nemesis" kupası dahil olmak üzere bu oyunun çevrimiçi özelliklerini 1 Haziran 2018 tarihinden itibaren kullanamayacaksınız.
 
Uygun fiyatlarla PSN TR Kart almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
playstation 3 PS3 ps3 slim Sony
God of War Kupa Listesi Shovel Knight İki Milyon Kopya Sattı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Playstation 3
+ TAKİBE
AL
70 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız