Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Humankind'dan Oynanış Fragmanı Paylaşıldı

 
Yayıncılığını Sega'nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Amplitude Studios'un yaptığı tarihsel sıra tabanlı strateji oyunu Humankind için The Game Awards 2019 etkinliğinde oynanış fragman paylaşıldı.
 
Oyun 2020 yılı içerisinde PC için yayınlanacak. Ne yazık ki tam çıkış tarihi henüz belli değil. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Tunç Çağı'ndan Modern Çağ'a kadar 60 tarihi kültürü birleştirerek kendi uygarlığınızı oluşturun. Her kültür kendi özel oynanış katmanına sahiptir ve neredeyse sınırsız sonuçlara yol açar. Hangi medeniyeti şekillendireceksin?

Yaptığın her büyük eylem, her ahlaki seçim, kazandığın her savaş şöhretini oluşturur. En büyük şöhrete sahip olan oyuncu oyunu kazanır. Dünyada en derin izi bırakan kişi sen olabilecek misin?

Gerçek tarihsel olaylarla karşılaşın, ünlü şahsiyetlere liderlik edin ve bilimsel atılımlar gerçekleştirin. Dünyanın doğal harikalarını keşfedin ya da insanlığın olağanüstü yaratıklarını oluşturun. İnsanlığın akışını nasıl değiştireceksin?

Şehir kurma ve savaşlar ile taktiksel yeteneklerinizi gösterin. Bir savaşı sekiz oyunculu bir dünya savaşına dönüştürmek için müttefiklerini çağırın. Hangi stratejiyi kullanacaksın? 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Humankind Strateji PC Sıra Tabanlı Tarih
Cyberpunk 2077'nin Müziklerine Katkıda Bulunacak İsimlerin Bir Kısmı Belli Oldu The Elder Scrolls Online: Elsweyr'den Yeni Bir Sinematik Fragman Paylaşıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

13.12.2019 20:42:28

0
"VR"

TheNewAtilla

13.12.2019 17:54:43

0
Trailer harika olmuş :D

BSC Misafiri

13.12.2019 17:00:23

0
Güzel trailer bende beğendim

Manhunt Three

13.12.2019 14:08:47

0
Tanıtımı beğendim :)

necrospiritus

13.12.2019 13:34:11

+1
Blackreach diyorlar ya hadi bakalım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Humankind
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız