Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sinematik Hikaye Oyunu We Are OFK'nin Switch Sürümü Onaylandı

 
 
Geliştirici Team OFK, indie pop grubu OFK'yi temel alan ve beş bölümlük bir hikaye içeriğinden oluşan We Are OFK oyununu daha önce duyurulan PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC (Steam) sürümlerinin yanı sıra Switch için de piyasaya süreceğini duyurdu.
 
Indie pop grubu OFK'den dört arkadaşın nasıl bir araya gelip, hüsrana uğramadan ilk kayıtlarını çıkartmalarının hikâyesi. Hayaller, ilişkiler ve Los Angeles'ta hayatta kalma mücadelesi üzerine odaklanan, grubun kuruluşuyla ilgili interaktif bir dizi.
 
Itsumi Saito, uzun süreli kız arkadaşından ayrılmış ve müzik sektöründe parlama hayalini gerçekleştirmek üzere şehir merkezine taşınmıştır. Ancak jonglörlük çalışmaları, arkadaşları, batı yakasına gidip gelme, tam zamanlı iş derken... Itsu, Los Angeles'ın acımasız müzik sektöründe tutunma konusunda zorlanmakta. Bir gün Hollywood partilerinden birine katılmanın bir yolunu bulup, orada yıldızı yükselen bir yapımcıyla arkadaş olunca hayallerine bir adım daha yaklaşma şansı yakalar. 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu hikaye macera sinematik We Are OFK müzik
Dying Light 2: Stay Human'ın ilk Büyük Hikaye Genişletmesi Eylül'e Ertelendi Bulmaca Macera Oyunu Silt, Haziran'da Çıkış Yapacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)