Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sherlock Holmes: Chapter One PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

 
Geliştirici Frogwares, açık dünya dedektiflik macera oyunu Sherlock Holmes: Chapter One'ı PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store ve GOG) için duyurdu.

2021'de çıkacak ve Türkçe altyazı desteği sunacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Bu hikâye tabanlı dedektiflik macerasında genç Sherlock Holmes, annesinin ölümünü araştırmak için gittiği egzotik ve tehlikeli Akdeniz adasında kendini kanıtlamakta zorlanıyor.
 
Efsanesi Seninle Başlıyor

Sherlock olarak bu açık dünya dedektiflik macerasında verdiğin kararlarla namın yürüyecek. Aldatmaca, şiddet ve çıkarımlar, elinde olan yeteneklerin sadece bazıları. Gizemli yardımcın ve akıl danıştığın arkadaşın Jon da yanında.

İster sorunları çözmek için kaba kuvvet kullan, istersen de aklını kullanarak zaaflarını tespit ettiğin düşmanlarının bir adım önünde ol. Araştırmacı yeteneklerini güçlendirdikçe hangi durumun ne gerektirdiğine karar ver. Geçmişinle yüzleşerek kaderinde yazan efsaneye dönüşme zamanın geldi.
 
Sherlock, Sherlock Olmadan Önce

Yetişkinliğe geçiş aşamasında genç bir süvari olan Sherlock ile daha önce hiçbir oyunda veya hikâyede olmayan yollarla itibar kazanacaksın. Efsane olmadan önceki genç kibrini ve saflığını hiç görmemiştik. Artık bu zamanları yaşayacaksın.

Küresel Soruşturma

Bir sonraki ipucunun nereden geleceğini asla bilemezsin. Gerçeğin peşinde, ipuçlarını, dedikoduları, kılık değiştirmeyi, etiketleri ve belirlenmiş kanıtları kullanarak şehri keşfet ve aklında sağlam bir dava kur.

Sakinliğini Koru

Silahlar bir yere kadar yardımcı olur, ancak havalı tarzını korumak için yapabileceğin şeyler de var. Düşmanın zaaflarını parlak gözlem yeteneklerinle ortaya çıkar veya ortamın şartlarından faydalanarak düşmanı ellerini kirletmeden alt et.
 
Farklı Bir Jon

John Watson'dan önce, en yakın ve tek arkadaşın olan farklı bir Jon vardı. Sahiden, kimdi o?

Kararan Bir Gelgit

19 yüzyılda geçen, hareketli ancak cennet hariç her yere benzeyen bir Akdeniz adası. Adalıların geleneklerine bağlı olması ve yabancıları dışlaması senin işini daha da zorlaştırırken, politik yozlaşma ve suçlar tavan yapmış durumda.

Hakikat ve Yalanlar

Her hikâyenin iki yüzü vardır ve gururlu adalılar da farklı bir hakikat ve adalet algısına sahip. Gerçeği ortaya çıkarmanın yarardan çok zararı olup olmadığına karar vermek ve nasıl bir insana dönüşeceğini belirlemek sana kalmış.

 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Sherlock Holmes: Chapter One Frogwares açık dünya dedektiflik macera PS5 Xbox Series X PS4 Xbox One PC
PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunlarından Bir Tanesi Call of Duty: WWII The Last of Us Part II Odaklı State of Play Sunumu 27 Mayıs'ta Düzenlenecek
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

26.5.2020 23:10:55

0
Bu yıl gördüğüm en güzel oyun haberi olabilir :)

Zebercet

26.5.2020 00:55:38

0
Bu adamlardaki azme de hastayim senelerdir bikmadan usanmadan Sherlock oyunu yapiyorlar.

hakanozzdemir

26.5.2020 00:53:23

0
Teşekkürler :)

TheNewAtilla

26.5.2020 00:25:11

0
Sinking city devamı gelseydi keşke

BuDu_91

25.5.2020 23:33:47

+1
Temennide bulunmuşsunuz, fakat yapımcı 2002'den beri tam 8 Sherlock Holmes oyunu geliştirdi. Crimes & Punishments ve The Devil's Daughter son dönemdeki oyunları. Yani zaten oyun serisi gayet iyi biliniyor.

snipercover

25.5.2020 21:58:43

0
Film - dizi oyunları genelde iyi sonuç vermiyor ama Sherlock holmes hikayesinden sağlam oyun gelebilir. Umarım yapımcı firma bunun üstesinden gelir. Bu arada resimdeki Sherlock neden yakuza gibi ?

hakanozzdemir

25.5.2020 20:40:59

0
Sherlock dizisini izliyorum 4. Sezon son bölümü 3 gündür saklıyorum izlemedim bitmesin diye efsane dizi. Haber de üstüne cila gibi oldu Sabırsızlandım. Devils of Daughters oyunu nasıldır oynamadım bilgilendirirseniz sevinirim.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sherlock Holmes: Chapter One ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız