Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Şehir Kurma Oyunu Highrise City PC için Duyuruldu

 
Yayıncı Deck13 Spotlight ve geliştirici Fourexo Entertainment, şehir kurma oyunu Highrise City'i PC için duyurdu.

2022'de Steam ve GOG'da çıkacak.
 
Highrise City, şehir simülasyonlarının bir sonraki evrimi. Şehir kurma ile geleneksel ekonomi ve kaynak yönetimi unsurlarını bir araya getiriyor. Zorlayıcı bir oynanış ile yaşayan ve nefes alan bir şehir oluşturmak için gerekli olan tüm olanakları ve araçları sunacak.
 
Oyun şehir başına bir milyona kadar nüfus, beş farklı nüfus sınıfı, 50 farklı kaynak, şehir başına 30 bine kadar bina, sahne başına beş bine kadar araba ve araç, sahne başına 20 bine kadar insan, 194 kilometrekareye kadar çıkabilen şehirler, ayarlanabilir zorluk seviyeleri, yasalar ve teknoloji araştırmaları ile şehri geliştirme seçenekleri ve ekonomiyi dengelemek adına kaynak ticareti içerecek.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
GetsuFumaDen: Undying Moon Steam'de Erken Erişime Açıldı Mass Effect Legendary Edition Çıkış Fragmanı ve İlk İnceleme Puanları
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Cemlat

14.5.2021 19:26:41

+2
İlk videosundan gömmek istemem ama ortada Cities Skylines var iken tamamen aynı kulvardan girip çokta bir şey ekleyememiş gibi duruyor. Şehir kurma oyunlarına hastayım umarım düzgün bir şey çıkarda oynarım.

ezicioyuncu

14.5.2021 17:42:44

0
Yönetimi kolay ama seçeneklerin ve geliştirmelerin çok olduğu bir oyun olur umarım. Bunu biraz başaran simcity vardı onunda içine etmişti ea
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)