Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Samurai Shodown Bu Kış Xbox Series'e Geliyor

 
SNK, dövüş oyunu Samurai Shodown'un bu kış Xbox Series X|S için çıkış yapacağını duyurdu.

PlayStation 5 versiyonu ile ilgili bir açıklama yok.

Oyun şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch, Epic Games Store ve Stadia üzerinde ulaşılabilir durumda.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

SAMURAI SHODOWN, 1993'te çıktığından beri dünya çapında başarıya ulaşmış, kılıç kullanılan bir dövüş oyunu serisi oldu. Serinin son oyununun çıkmasının üzerinden 10 yılı aşkın bir süre geçti. SAMURAI SHODOWN'ın yüksek kaliteli görseller ve oynanışla yepyeni bir oyun olarak geri dönme zamanı geldi! İlk oyunun bir yıl öncesinde geçen hikâyesiyle, farklı geçmişlerden gelen savaşçılar ve katılımcılar, kaderlerine ulaşmak için savaşacak!

Mirasını sürdürüyor
Serinin başarısına katkıda bulunan oyun mekanikleri ve ortamı aslına sadık bir şekilde tekrar oluşturan yeni oyun, serinin tanınmasını sağlayan, kıyasıya ve neşeli geçen savaşları geri getirmeyi amaçlıyor. Hararetli ve destansı savaşlar geri geldi!

Görsel unsurlar geliştiriliyor
Seri, UNREAL ENGINE 4'ün gücünü kullanılarak daha önce görülmemiş, yepyeni bir görsel deneyim sunacak detay seviyesine ulaşıyor!

 
Samurai Shodown Xbox Series X|S fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Yeni Yakuza Oyunu 27 Eylül'de Duyurulmayacak (Güncelleme) Family Guy 20. ve 21.; Bob's Burgers da 12. ve 13. Sezon Onaylarını Aldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)