Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

SEGA, Çok Oyunculu Birinci Şahıs Nişancı Oyunu HYENAS'ı Duyurdu

 
 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Creative Assembly, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için bilim kurgu temalı çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu HYENAS'ı duyurdu. Oyun, 2023'te çıkış yapacak. Şu anda  PC platformunda alfa testi için kayıtlar mevcut.
 
Yönetici yapımcı David Nicholson bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söyledi: “Elimizde ilginç bir modern nişancı oyununu olduğunun farkındayız. Sektördeki en büyük oyunları da göz önüne alarak oyuncuların ne istediğini önceden bilmemiz gerekiyor. Eğer siz de hazırsanız, sizi kısa bir gezintiye çıkarmak istiyoruz. Bu nedenle halka açık Alfa testinin ilkini başlatıyoruz." 
 
Yeni bir çok oyunculu bilim-kurgu birinci şahıs nişancı oyunu HYENAS'a katıl. Mars milyarderlerinden ve rakip çetelerden paha biçilmez popüler kültür ganimetlerini çalmak için ekibini topla.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu birinci şahıs nişancı çok oyunculu HYENAS sega
Xenoblade Chronicles 3 için Yeni Fragman Yayınlandı Sıra Tabanlı Rol Yapma Oyunu Tyrant's Blessing'in Çıkış Tarihi Açıklandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)