Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Rol Yapma Oyunu WitchSpring R Ertelendi

 
 
Kiwi Walks tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan iOS ve Android oyunu WitchSpring'in yeniden yapım (remake) sürümü olan WitchSpring R, daha önce planlanan 2022 çıkış yılından 2023'e ertelendi. Tek oyunculu keşif odaklı aksiyon macera oyunu konsollar ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Öte yandan 2023 baharında WitchSpring R'nin bir demo sürümü oyunculara sunulacak. Şu anda dördüncü resmi fragman da yayınlanmış durumda.
 
Loot odaklı rol yapma oyunu 
 
 
 
WitchSpring R, eğitim, loot ve keşif unsurlarını birleştiren hikaye tabanlı bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde etrafı keşfedebiliyor, keşfettiğimiz yerlerden çeşitli öğeler toplayabiliyor, karşımıza çıkan düşmanları ve grupları alt edebiliyor ve yeni ödüller kazanabiliyoruz.
 
Oyunda karakterimizi geliştirebiliyor, yeni özelliklerin kilidini açabiliyor ve çeşitli malzemeler toplayarak kendimize özel yeni stratejiler benimseyebiliyoruz. Oyun ayrıca tatlı ve hoş grafikleriyle de ön plana çıkmaya çalışıyor. 
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu WitchSpring R
Hogwarts Legacy için 20 Dakikalık Oyun içi Video Yayınlandı Microsoft, GTA 6'nın 2024'te Piyasaya Sürüleceğini Bildiriyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)