Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Retro Yeni Wii için Oyun Geliştiriyor

Oyunun bir FPS olduğu dedikodusu da dolaşıyor.

     Nintendo Wii'nin en çok eleştirilen yönlerinden birisi şüphesiz grafikleri ve hardcore diye tabir edilen oyunculara pek hitap etmemesiyd. Buna rağmen alternatif bir kitleyi peşine takara bu nesilin açık ara galibi olan Nintendo Wii miradını doldurdu diyebiliriz. Zira çıkan oyunları bir kenara bırakırsak Nintendo'nun bu E3'te yeni nesil konsolunu duyuracağı söyleniyor.
 
     Şimdiki nesil konsollardan çok daha iyi bir grafik yapısına sahip ve kumandasını alternatif bir ekranı olacağı söylenen yeni Nintendo konsolunun kod adı ise Project Cafe olarak biliniyor. E3 yaklaştıkça firmalardan yeni oyun dedikoduları da gelmeye devam ediyor. Nintendo'nun yeni konsolu için oyun geliştiren firmalara Retro Studios'ta katıldı.
 
     Eurogamer stesinin raporlarına göre Paul Gale Network sitesine konuşan Retro Studios yetkilileri yeni Nintendo konsolu için bir oyun geliştirdiklerini doğrulamış. Metroid Prime ve Donkey Kong Country Returns oyunlarına da imza atan firma, Nintendo'nun birincil parti firmalarından biri olduklarını ve herkesin kendilerinden beklediği bir oyun yaptıklarını belirtmişler.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak VG247 Nintendo Wii Donkey Kong Country Returns Metroid Prime Retro Studios Project Cafe
Prey 2, Ortalama 15 Saat Sürecek "Crysis 1'den Beridir X 720 ve PS4'ü Bekliyoruz."

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Donkey Kong Country Returns
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız