Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resistance 3 Geliyor!

Resistance serisi PS^'ün en bilinen oyunlarının başında geliyor.
Uzun süredir yapımı dedikodu olarak dolaşan fakat henüz resmi olarak duyurulmayan Resistance 3 ile ilgili bugün bir haber ortaya çıktı.
 
Insomniac'ın en bilinen oyunlarından biri olan ve üçüncüsünün de yapılacağı bilinen Resistance serisi ile ilgili bu haber ise oldukça ilginç.
 
Los Angelas'ın Shreveport kentinde yaşayan bir NeoGaf kullanıcısı her zaman gittiği bir benzinliğin önünde gördüğü afiş sayesinde oldukça şaşırmış. Genellikle film afişlerinin yer aldığı bu billboard'ta Resistance 3'ün afişini görmüş ve hemen resmetmiş.
 
Afiş üzerinde en dikkat çeken nokta ise A harfinin üzerinde gözüken Özgürlük Heykeli. Anlaşılan Rusya'da patlak veren ve sonrasında Avrupa'ya sıçrayan Chimera'lar ile bu sefer de Amerika kıtasında mücadele edeceğiz.
 
Henüz konu ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Bakalım Sony veya Insomniac Games'ten önümüzdeki günlerde bir açıklama gelecek mi?
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Resistance 3 Sony PS3 Insomniac Games
Brutal Legend için Bir Tanıtım Videosu Daha 300'ün Bestecisi Army of Two'da

Vfm

13.10.2009 12:01:12

0
Oyunun ikincisi zaten Amerika'da geçiyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Resistance 3
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız