Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resident Evil: Infinite Darkness Animasyon Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı

 
CGI animasyon dizisi Resident Evil: Infinite Darkness için yeni bir fragman paylaşıldı.
 
Resident Evil: Infinite Darkness Temmuz'da Netflix'te yayınlanacak.
 
2006'da, Resident Evil 4'teki olaylardan birkaç yıl sonrasında geçiyor. Beyaz Saray'daki gizli bilgilerin ihlalinin soruşturulmasında görevlendirilenler arasında Leon S. Kennedy de bulunur ve ışıklar söndüğünde Leon ile SWAT ekibi zombi sürüsünü alt etmek zorunda kalacaktır. TerraSave personeli Claire Redfield ise mültecilere destek sağlamak için ziyaret ettiği ülkede genç bir çocuğun çizdiği ve viral enfeksiyon gibi görünen gizemli bir resimle karşılaşır ve bunu araştırmaya koyulur. Claire, sosyal yardım tesisi yapılmasını talep etmek adına sonraki gün Beyaz Saray'ı ziyaret eder ve burada Leon ile karşılaşır. Leon, çocuğun çizgidi bu görsel ile zombi salgını arasında bir bağlantı olduğunu düşünür fakat Claire'a aksini söyler. Bu sırada salgın ülkeyi sarsan olaylara yol açmaya başlamıştır.
 
Resident Evil 2 remake'te Claire Redfield ile Leon S. Kennedy'ye ses veren Stephanie Panisello ve Nick Apostolides, Resident Evil: Infinite Darkness'ta aynı karakterleri seslendiriyor. 

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak bloody-disgusting
Dead by Daylight için Resident Evil DLC'si Duyuruldu Mass Effect Legendary Edition Fotoğraf Moduna Sahip Olacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

17.4.2021 21:33:52

0
Bu dizi anime mi animasyon dizi mi arada bir yerde kalmış. Anime desem değil, ama yapımcı ekip de Japon yani anime standartlarına uyuyor teknik olarak.

BSC Misafiri

16.4.2021 13:20:27

0
Ya şöyle komik şeylere girmiyorlar mı başkanın adamı falan. Biraz mütevazi yapın şu tipleri. Tanıtımlar da zombili korkunçluklar gösteriyorlar CGI filmleri bir izliyorsun saçma sapan karakterler, tekme yumruk, aşırı abartılı sahneler sanırsın Tekken.

chris92

16.4.2021 13:06:59

0
normalde animelere başlayalı 3d animasyonları hiç sevemiyorum ama resident evil olduğu için izleyeceğim .
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)