Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Relayer'ı PS4'ten PS5'e Yükseltmek Ücretsiz Olacak

 
 
Kadokawa Games, çıkışı yaklaşmakta olan strateji JRPG oyunu Relayer hakkında daha fazla bilgi paylaştı. Bu bilgilerden ilki PS4'ten PS5'e yükseltmenin ücretsiz olacağı şeklinde.
 
Dijital ve fiziksel sürümlerin yanı sıra her konsol için sınırlı olacak sürümler sunulacak (bunun yalnızca Japonya için mi yoksa dünya çapında mı olacağı henüz belli değil). 
 
Geliştiricilerin belirttiğine göre oyun Japonca ve İngilizce seslendirme ile İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Geleneksel Çince ve Kore dilini destekleyecek.
 
Ayrıca seslendirme sanatçısı Nanaka Suwa hakkında daha fazla bilgi öğreniyoruz. Suwa, Love Live'daki Kanan Matsuura rolüyle tanınıyor. Kendisinin tanıtıldığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
Yeni yayınlanan videoya ulaşmak için buraya tıklayın. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Twinfinite uza bilim kurgu hayatta kalma Kadokawa Games aksiyon macera
Among Us Bir Hafta Boyunca Switch'te Ücretsiz Olacak Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms Animasyonu için Yeni Fragman Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Relayer
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız