Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Psikolojik Gerilim Oyunu Recall: Empty Wishes, PC için Çıkıyor

 
 
DANGEN Entertainment, Recall: Empty Wishes'i 2023'ün ortalarına doğru Steam üzerinden PC'ye yayınlayacağını duyurdu. 
 
Oyun, Tayvan'da geçen ve Tayvanlı geliştirici Hook Puff Studio tarafından geliştirilen, hikaye odaklı bir psikolojik gerilim oyunudur. Ek olarak İngilizce, Japonca, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince dil seçeneklerini destekleyecektir.
 
Ayrıca 6-7 Ağustos tarihleri ??arasında Japonya'nın Kyoto kentinde düzenlenecek olan BitSummit X-Roads süresince Steam üzerinden oynanabilecek bir demo mevcut. Demo, oyunun ilk iki bölümünü içeriyor. 
 
Oyun Açıklaması
 
Tommy kaybolduğundan beri kız kardeşi Yonny onu arıyor. Bir gün, kendisini ve arkadaşını geçmiş hatıralardan oluşan bir dünyaya bağlayan, başkalarının özel düşüncelerini araştırmalarına ve Tommy'nin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği ortaya çıkarmalarına olanak tanıyan bir oyuncak telefon bulur.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu korku Recall: Empty Wishes PC
Tencent'in Ubisoft'taki Payını Artırmak İstediği Bildirildi Aksiyon Platform Oyunu Grim Guardians: Demon Purge, Konsollar ve PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)