Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Prototype Yine Ertelendi

Prototype için ilk çıkış tarihi olarak geçtiğimiz ağustos ayı verilmişti.Daha sonra yapımcılar oyunun çıkış tarihini Mayıs 2009 olarak ertelemişti.
Kötü haber : Yapımcı Radical’in anti-süper kahramanı Prototype yine ertelendi ! İyi haber : Bu erteleme oyunun grafik tasarımı ve kontrol mekaniğine olumlu yansıyacak.Oyunun hikayesini daha anlaşılabilir hale getirecek.

Yapımcı patronu Tim Bennison’un VG247’ye yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz seneki erteleme oyunun grafiğine,kontrollerine ve oyun içi görevleri üzerinde olumlu etkiler bıraktı” (Peki bu erteleme neden !? )

“Oyun içinde ki hayal gücü yüksekti, belki de çok fazla yüksekti.Bu kısa erteleme zamanında yapımcı arkadaşlarımız bize bu hayal gücünü anlama imkanı vereceklerdir."

Prototype’in haziran ayında ki çıkışı bizim hiçin heyecan verici,Bu kesinlikle firmamızdan çıkacak en büyük yapım” cümleleri ile demecini tamamladı.

Anlaşılan yapımcılar Prototype’in hayalgücü dünyasında ki aşırılığı daha mantıklı, anlaşılabilir bir hale getirmeye çabalıyorlar.
 
Dünya Premier Trailer

 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak prototype activision ps3 xbox360 pc
InFamous, Oyunseverlere ''Geliyorum'' Diyor! Battlefield 1943 PC İçin 3 Ay Rötarlı Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Prototype
+ TAKİBE
AL
11 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız