Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Project Prelude Rune İptal Edildi, Studio Istolia Kapandı

 
Square Enix, fantezi rol yapma oyunu Project Prelude Rune'ün iptal edildiğini ve oyunu geliştiren ekip Studio Istolia'nın kapandığını duyurdu.

Square Enix temsilcisi USgamer'a yaptığı açıklamada: "Project Prelude Rune'ün çeşitli yönlerinin değerlendirilmesinin ardından oyunun geliştirilmesi iptal edildi. Studio Istolia artık faaliyette değil ve stüdyo personellerini Square Enix'teki diğer projelere atamak için uygun adımları atıyoruz." dedi.

Studio Istolia'nın kuruluşu ve Project Prelude Rune'ün duyurusu Şubat 2017'de yapıldı ve stüdyonun başına Tales of serisinin yapımcısı Hideo Baba getirildi. Fantezi rol yapma oyunu ilk kez Sony Interactive Entertainment Japonya Asya'nın Tokyo Game Show 2018 basın konferansının öncesinde gösterildi ve Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen PlayStation 4 oyunu olduğu doğrulandı. Hideo Baba, Aralık 2018'de Studio Istolia'dan ve Mart 2019'da Square Enix'ten tamamen ayrıldığını açıkladı.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Miles Morales Spider-Man Oynanış Videosu Eski Naughty Dog Geliştiricisi Microsoft'un Birinci Parti Stüdyosu The Initiative'e Katıldı

BSC Misafiri

15.5.2019 16:09:25

0
Şaşıran var mı çok merak ediyorum....
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)