Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PlayStation Now'a Resident Evil 7: biohazard, Final Fantasy XV, WWE 2K19 ve Observation Eklendi

 
Sony Interactive Entertainment, PlayStation Now sisteminin kütüphanesine dört oyun daha ekledi.
 

Resident Evil 7: biohazard

Güney Amerika'da terk edilmiş bir çiftlik evinin çürüyen duvarlarından tehlike ve tecrit akıyor. "7", hayatta kalma ve korku türüne yeni bir soluk getiriyor ve korkutucu, insanı içine çeken "İzole Görünümle" oyuncu perspektifinden görüntü sunuyor. Teknoloji harikası RE Motoruyla korku, öylesine gerçekçi ve insanı sürükleyen bir hal alıyor ki bu maceraya kayıtsız kalamayacaksınız. Dehşet dolu yeni bir korku dünyasına girin ve hayatta kalın.

Final Fantasy XV

Büyülü Lucis Krallığının prensi Noctis, bu aksiyon rol yapma oyununda, vatanını geri almak için mücadeleye atılıyor. Direksiyona geç ve renkli yoldaşlarınla birlikte uçsuz bucaksız olağanüstü bir dünyayı keşif için yollara vur. Nefes kesen çatışmalarda atalarından aldığın güçle havada kolayca hareket et. Hem oyunun geçmişten beri hayranları hem de yeni başlayanlar, bu gerçeklik üzerine kurulu düş dünyasında son teknoloji interaktif eğlenceyi yaşayın.

WWE 2K19

WWE 2K19, kapak Superstar'ı AJ Styles ile en iyi WWE oyun serisinin en yeni üyesi olarak geliyor. WWE 2K19, popüler WWE Superstar'ları, Legend'ları ve Hall of Famers'ın yanı sıra NXT'nin favorilerinden oluşan çok geniş bir roster'a sahip olacak. Gerçekçi WWE oynanışı, kapsamlı yaratma seçenekleri, çekici maç türleri, hayranların favorisi modlar ve çok daha fazlasını tecrübe edin.
 
Observation

Observation, istasyonun yapay zekası S.A.M'in gözlerinden Dr. Emma Fisher'a ve misyon ekibine neler olduğunu açığa çıkaran bilim kurgu gerilimi. Oyuncular istasyona, kaybolmuş mürettebata ve S.A.M.'e neler olduğunu öğrenmek üzere Emma'ya yardım etmek için istasyonun kontrol sistemlerini, kameralarını ve araçlarını kullanarak S.A.M.'in rolünü üstlenirler.

 
Bu oyunlardan Resident Evil 7: biohazard 30 Kasım 2020'ye kadar ve Final Fantasy XV 1 Mart 2021'e kadar kütüphanede kalacak.

PlayStation 4 ve PC'de mevcut olan oyun streaming abonelik servisi PlayStation Now; PlayStation 4, PlayStation 2 ve PlayStation 3'ten toplamda 800'den fazla oyun içeriyor. PlayStation 4 kullanıcıları 300'den fazla PlayStation 4 ve PlayStation 2 oyununu konsoluna indirerek de oynayabiliyor. Aylık $9.99 ve yıllık $59.99. Yedi günlük deneme sürümü de mevcut. Sistem Türkiye'de resmi olarak bulunmuyor fakat diğer bölgeler üzerinden kullanmak mümkün.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu sony playstation 4 ps4 playstation next gen
Dead by Daylight PS5 ve Xbox Series X'e Geliyor Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Pendragon 22 Eylül'de PC için Çıkacak

lextor

1.9.2020 22:07:19

+1
PlayStation Türkiye Distribütörlüğü: mevcut piyasa koşulları sebebiyle plus a zam. PlayStation Türkiye Distribütörlüğü: mevcut piyasa koşulları sebebiyle oyuna zam. PlayStation Türkiye Distribütörlüğü: euro kuru 0.0000000000000001 arttığı için oyunlara 200 tl zam. Kur 2 birim iner bu sırada PlayStation Türkiye Distribütörlüğü: Ps Now sistemi gelecek mi sorusuna cevap: Sadece adı olan, her şeyi londra tarafından yönetilen, yaptıkları tek icraat malum elemanla ve yayıncılarla youtube videosu çekip twitch yayını yapan bir ekip. Kısaca "PlayStation Türkiye Mobilya". Tek faydası kullanabilmemiz. Bakmayın türkçe oyun yalanına, Sony babasının hayrına dilimizi eklemiyor, babasının hayrına son iki exclusivede dilimizi koymadı. Satışlar iyi ancak önü açılsa daha iyi olacak. Türkiye dijital oyun için çocuk bir ülke. Genç bile değil. Ergeniz daha. Potansiyel aşırı yüksek. Android, Ios oyunları, F2P ler boşuna mı türkçe? Ülkemizi görmezden gelenlere yazıklar olsun. Bkz. Capcom, Rockstar, Take Two, Ubisoft. Hepsine yazıklar olsun. Ubisoftun online oyunu boşuna türkçe değil. Bağımsız yapımlar boşuna türkçe değil. Bizi beşinci dünya ülkesi olarak görüyorlar. Utanmasalar ugandaca koyacaklar. Türkçe? Bak abi steam e, epic e. Fiyatlar nasıl? Sony ve Nintendo için biz ölü pazarız bu adamlar yüzünden. Git abi işletme okumuş adamsın, de pazar büyük özel fiyatlandırma yapalım bölge kilitli. Yok. Türkçe yabdık. Beyefendiler şarabını birasını yudumlayıp keyif çatacak. İçsin kardeşimde yata yata kazanan adam içmesin.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayStation 4
+ TAKİBE
AL
144 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız