Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PlayStation CEO'sundan 'Çapraz Oynamayı Destekliyoruz' Açıklaması

 
 
Sony'nin çapraz oyun sisteminden uzak durduğu sektör genelinde iyi biliniyor. Ancak Sony nihayet duvarları yıkıp PS'deki bazı oyunlarda çapraz oyuna destek vermeye başladı. Bunun da devamı gelecek gibi görünüyor.
 
PlayStation CEO'su Jim Ryan, platformlar arası oynamanın Sony'nin artık odaklandığı bir durum olduğunu belirtiyor.
 
Axios ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Ryan, Call of Duty, Rocket League, Fortnite, Minecraft ve daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation'da çapraz oynamayı destekleyen bir dizi oyunu listeleyerek "Çapraz oynamayı destekliyoruz ve teşvik ediyoruz" dedi. Ayrıca PlayStation'da çapraz oynanabilen oyunların sayısının "artmaya devam edeceğini" söyledi. 
 
Sektördeki çok oyunculu oyunlarda çapraz oynamanın standart hale geldiği bir noktadayız. Bu da çapraz özelliği destekleyen oyunların sayısının kademeli olarak artmaya devam edeceği anlamına geliyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamingbolt PS
Kena: Bridge of Spirits Oynanış Videosu Keşfi ve Canlı Ortamları Sergiliyor Söylenti: EA Yeni Bir Devam Oyunu Duyurabilir
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

22.6.2021 10:15:33

0
R

BSC Misafiri

21.6.2021 19:41:51

+1
Ahahahaha desteklerin tabii. Çapraz oynamadan beleş para geliyor tabii. epic binbir söve söve para veriyordur Sony'e herhalde

Philipp_Plein

21.6.2021 19:04:10

+3
Microsoft sağ olsun bu konuda öncü olur kendileri.

Revrains

21.6.2021 18:28:12

+1
Aman aman yallanlara bak ulan daha geçen gün Borderlands 3'e zorluk çıkarız cross play desteğini almalarını engellediniz yemin ediyorum bu herif kadar yamuğu yok yazık ya

lamuarte

21.6.2021 18:06:32

+1
Adam kandırmaya çalışıyorlar ve üstlerindeki kini dağıtmaya çalışıyorlar. Fortnite'ı cross-play yapmak için ne kadar para aldıkları apple-epic davasında açıklandı.

BSC Misafiri

21.6.2021 17:01:54

+5
Oyunun yapımcısı parayı versin bizde çapraz oynamayı destekleyelim demek istemiş Ryan efendi. Nerde lan Borderlands 3 e çapraz oynama desteği playstation dışında her yerde var.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)