Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Platinum Games Yeni Stüdyosunu Tokyo'da Açıyor

 
Bayonetta, NieR:Automata ve Astral Chain oyunlarının arkasındaki stüdyo Platinum Games, ana ofisi Osaka dışındaki ilk geliştirme stüdyosunu Tokyo'da açıyor.
 
Platinum Games Tokyo adı verilen yeni stüdyo, Hideki Kamiya'nın yönetmenliğini üstleneceği Project G.G. üzerinde çalışacak. Ayrıca canlı servis yani çıkışından sonra uzun bir süre desteklenecek oyunları üzerinde de çalışacak.  
 
Stüdyo Nisan ayında kapılarını açacak. Şu anda oyun tasarımcıları, programcılar, sanatçılar, yapımcılar, proje yöneticileri ve geliştirme desteği dahil olmak üzere çok sayıda geliştirici işe alıyor. Yaklaşık 100 kişiden oluşacak.  
 
Stüdyonun resmi websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Ek olarak, Platinum Games'in geçtiğimiz ay açtığı “Platinum 4” adlı teaser websitesi yapılacak duyuruyu işaret ediyordu. Bu duyurulardan ilki The Wonderful 101: Remastered ve ikincisi dün duyurulan Project G.G. oldu. Platinum Games üçüncü duyurunun Tokyo stüdyosu olduğunu doğruladı. Kaldı geriye bir duyuru daha.

Bu haberin bağlantısı
URL
Brigandine: The Legend of Runersia 25 Haziran'da Switch için Çıkacak Wrath: Aeon of Ruin için İlk İçerik Güncellemesi Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

28.2.2020 09:34:33

0
Bu stüdyonun açılış sebebi konsol ve pc için mikro ödemeler içeren f2p benzeri oyunlar yapmak. Yani öyle 60 dolara oyun alalım oynayalım kafasında bir beklentiniz varsa yanlış adres. :D

kaju_master

27.2.2020 17:51:09

0
Platinum o kadar oyunu nasıl yapıyor aynı anda diyordum da yeni stüdyo açtıklarına göre iyi kazanıyorlar. Bu adamları severim, kazansınlar ama sanki o kadar da başarılı satışları var gibi gözükmüyordu. Helal hoş olsun.

alsndnz

27.2.2020 16:58:58

+1
studyonun adini diamond yapsalarmis bari
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)