Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Planet Zoo Çıkış Fragmanı

 
Frontier Developments, hayvanat bahçesi simülasyonu Planet Zoo'nun çıkış fragmanını yayınladı.

Oyun bugün itibarıyla PC için çıkışını gerçekleştirdi. Steam'de oyunun standart sürümü 180,37 TL ve deluxe sürümü 221,60 TL fiyattan satılıyor.

İlk inceleme puanları şu şekilde: GamingTrend 90, Destructoid 85, Millenium 85, GameStar 84, GamesRadar+ 80, PCGamesN 80, PC Gamer 75.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

İnanılmaz hayvanların dünyasıyla tanışın. Oyun oynamayı seven aslan yavrularından büyük fillere kadar Planet Zoo'daki her hayvan kendine özgü görünümü ve kişiliği ile düşünen, hisseden bir bireydir. Hayvanlarınızı doğal ortamlarında hissettirmek için detaylı habitatlar oluşturun, gelişmelerini sağlamak için her bir türü araştırın ve yönetin ve genlerini gelecek nesillere aktarmaları için hayvanlarınızın ailelerini yetiştirmelerine yardımcı olun.

Verdiğiniz her karara karşılık veren inanılmaz yaşayan bir dünyayı yönetin. Büyük resme odaklanın veya işe başlayın ve en küçük detayları kontrol edin. İkonik gösterilerle ziyaretçilerinizi heyecanlandırın, yeni araştırmalarla hayvanat bahçenizi geliştirin ve hayvanlarınızın yeni nesillerini tekrar vahşi doğaya salın. Hayvan refahının ve korumasının önce geldiği bu dünyada seçimleriniz çok önemli.

Planet Zoo'nun güçlü parça parça inşa araçları, hayvanat bahçenizi benzersiz hale getirmenizi sağlar. Verdiğiniz her yaratıcı karar hayvanlarınızın yaşamını ve ziyaretçilerinizin deneyimini etkiler. Gölleri ve nehirleri kazarken, tepeleri ve dağları yükseltirken, yolları ve mağaraları oyarken ve benzersiz temalar ve yüzlerce inşaat bileşeni arasından çarpıcı hayvanat bahçenizi inşa ederken hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın.

Birbirine bağlı bu oyuncu topluluğuna katılın ve dünyanın en yaratıcı yaşam alanlarını, manzaralarını ve hatta tüm hayvanat bahçelerini Steam Atölyesinde paylaşın. Kendi tasarımlarınızın dünyanın dört bir yanındaki hayvanat bahçelerinde kullanıldığına tanık olun veya her gün Planet Zoo topluluğundan yeni ve taze içerikler keşfedin.

 
Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Planet Zoo hayvanat bahçesi simülasyonu Frontier Developments
Red Dead Redemption 2'nin 4K Ultra Ayarlarında, RTX 2080Ti Bile 60 FPS Vermiyor Detroit: Become Human PC Versiyonundan İlk Ekran Görüntüsü

BSC Misafiri

6.11.2019 09:55:21

0
Puanlar normal oyunda güzel şeyler var ama 2019 yılında daha kaliteli dokular ve çeşitlilik görmek istiyor insan. Yine de fena değil %50 indirim de alınır
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Planet Zoo
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız