Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 4. Hafta 1. Gün Karşılaşmaları Oynandı!

 
      ESL Gaming tarafından çevrimiçi olarak düzenlenen 2 milyon dolar ödül havuzlu PUBG Mobile turnuvası, PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 4. hafta 1. gün karşılaşmaları oynandı.
   
     24 profesyonel takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvanın 4. hafta 1. gününde en çok skor alan 5 oyuncu; Paraboy (11), Jimmy (10), Law (10), Ryzen (10), G9 (9) oldu. 
 
 
 
     Gerçekleşen 4 karşılaşmanın ardından sıralamaya baktığımızda; Nova XQF, 30 öldürme skoruyla 1. sırada yer aldı. 2. sırada 63 puanla RRQ Athena, 3. sırada 56 puanla Abrupt Slayers ve 4. sırada 39 puanla temsilcimiz Klas Digital Athletics yer aldı. Temsilcimiz Futbolist ise 4. hafta 1. gün karşılaşmalarını 20. sırada tamamladı. 
 
     PMGC, 24 Kasım’dan 20 Aralık’a kadar sürecek olan PMGC Ligi’ne bölünecek. Ardından ise 2021’in başlarında düzenlenecek olan PMGC Finalleri’yle son bulacak. PMGC Ligi her hafta beş gün boyunca yayınlanacak. Bu beş günün ikisinde, 24 takım karşı karşıya gelecek, kalan üç günde düzenlenecek karşılaşmalarda ise sıralamaya giren ilk 16 takım, şampiyona puanları kazanmak için çarpışacak. Oynanacak dört hafta sonunun ardından, en çok şampiyona puanına sahip olan 16 takım, finallere katılma hakkı kazanacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
player unknown battlegrounds bluehole battle royale pc h1z1 fps tps
Among Us Switch için Çıktı Diablo IV Geliştirici Güncellemesi – Eşya Sistemi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayerUnknown's Battlegrounds
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız