Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PUBG Global Invitational 2021 Duyuruldu!

 
     PUBG Corporation tarafından Güney Kore'nin başkenti Seoul'da düzenlenecek olan "PUBG Global Invitational 2021" PUBG turnuvası duyuruldu. 
 
     PUBG Global Invitational 2021, "PGI.S" adıyla 1 Şubat - 28 Mart tarihleri arasında Seoul şehrinde düzenlenecek. PUBG Global Invitational 2021 turnuvasının ödül havuzu ise 3.500.000$ ve Pick'em gelirinin %30'unu kapsayacak şekilde oluşturuldu.
 
 
 
     8 hafta boyunca sürecek turnuvada takımlar haftalık; "Hayatta Kalma" karşılaşmalarında mücadele edecekler. 16 karşılaşmalık "Hayatta Kalma" etabında sıralamaya giren takımlar para ödülü elde edecekler ve haftalık "Final" karşılaşmalarında yer alacaklar. Final başına oynanan 10 karşılaşma, takım sıralamasına ve KDA'ya bağlı olarak para ödülüne etki edecek.
 
     Güney Kore'de düzenlenmesi planlanan turnuva için oyuncular 2 hafta karantinada kalacak. Turnuvaya Avrupa'dan 7, Çin'den 6, Güneydoğu Asya'dan 5, Kuzey Amerika'dan 4, Güney Kore'den 4, Latin Amerika'dan 2, Japonya'dan 2 ve Tayvan'dan 2 takım olmak üzere toplam 32 takım davet yoluyla katılacak. Davet edilen takımların önümüzdeki günlerde duyurulması bekleniyor.  

Bu haberin bağlantısı
URL
player unknown battlegrounds bluehole battle royale pc h1z1 fps tps
Cyberpunk 2077'nin Detaylı PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı PS5 İndirme Kuyruğu Hatasının Çözümü

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayerUnknown's Battlegrounds
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız