Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PREY'in Ultra Grafik Modu Oyuna Yeni Fizik Elementleri Ekliyor

 
     PREY için grafik modları üzerine çalışan jmx777 isimli bir oyuncu üzerinde çalıştığı moda kırılabilir ışıklar ve objelere fiziksel özellikler ekledi.
 
     Real Ligths ve Ultra Grafik Modu ile birlikte artık oyundaki ışık kaynakları hasar alabiliyor ve kırılabiliyor. Bununla birlikte gölgelerdeki titreme sorununu çözen moda son versiyonuyla birlikte geniş alanlarda yaşanan kare saniye oranı düşüşleri için stabilizasyon yapılmış. Oyun alanındaki bazı nesnelere hareket ve taşınabilirlik ekleyen mod aynı zamanda görüş açısını genişletiyor ve oyun alanındaki parçaçıkların görüş mesafesini arttırıyor.
 
     PREY deneyiminizi farklı bir boyuta taşımak isterseniz moda bu adresten ulaşabilir, ilgili videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak dsogaming arkane bethesda action aksiyon prey prey 2 bilim kurgu psikoloji
Google'dan Doğum Günü Çarkıfeleği Valve Tek Bir Balyoz Hamlesiyle 173 Oyunu Steam'den Kaldırdı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

27.9.2017 16:59:26

0
Oyunun sonunu unuttum ne grafik modu :)

generalangelos

27.9.2017 16:53:23

0
oyunun çıkışının üzerinden aylar yıllar geçtikten sonra böyle eklentiler düzeltmeler çıkarmaları bence çok anlamsız bir oyun zaten baştan güzelse güzeldir sonradan böyle eklemelerle düzeltmelerle güzelleşen oyun pek görmedim prey de fena bir oyun değildi fakat bence beklentilerin çok altında kalan bir oyun atmosfer gayet başarılıydı fakat oyundaki yaratıkların sürekli aynı olması özelliklede oyunun sonunun çok vasat kalması beni hayal kırıklığına uğratan başlıca sebeplerdendir bu oyun içimn
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Prey
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız