Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PCS Europe Charity Showdown Avrupa Büyük Finalleri Tamamlandı!

 
     24 PUBG takımın mücadele ettiği PCS Europe Charity Showdown Avrupa Büyük Finalleri tamamlandı. Turnuvanın şampiyonu Rus espor takımı Northern Lights Team oldu.
 
     Turnuvaya katılan 24 takım A - B, B - C ve A - C  olmak üzere üç gruba ayrıldı. Toplamda, her takım haftada 12 maç oynadı. Lig maçlarının sonucunda sıralamada yer alan ilk 16 takım finallere yükseldi. Finallerde toplam 18 maçı oynandı. Northern Light Team, 4 birincilik, 2 ikincilik, 2 üçüncülük ve 1 dördüncülük elde ederek toplamda 178 puan ile PCS Europe Charity Showdown Avrupa Büyük Finalleri'nin şampiyonu oldu. Tornado Energy, 138 puanla ikinci, Natus Vincere ise 133 puanla üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.
 
     Northern Light Team ödül havuzundan 25.000 Dolar pay aldı. Toplamda 200.000 Dolar ödül havuzu oluşturulan turnuvanın 100.000 Dolar'ı hayır kurumlarına bağışlandı.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
player unknown battlegrounds bluehole battle royale pc h1z1 fps tps
IGN Summer of Gaming Etkinlikleri Başlangıç Tarihi 8 Haziran'a Ertelendi Frostpunk'ın Son Genişlemesi On The Edge Bu Yaz Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayerUnknown's Battlegrounds
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız