Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Overwatch'ın Role Queue Sistemi Test Sunucularında Denemeye Açıldı

 
Overwatch’ın yeni özelliği Role Queue, an itibariyle test sunucularında (Public Test Realm – PTR) oyunculara açıldı. Role Queue, oyuna girmeden önce maçtaki rolünüzü belirlemenize ve her rolün ayrı bir skill rating’i olmasına imkan veriyor.

Overwatch oyuncu topluluğu oyunla birlikte gelişen, oyunun inceliklerini giderek daha iyi kavrayan ve oynanışa sürekli yeni yaklaşımlar getiren bir yapıya sahip. Role Queue özelliğinin Overwatch maçlarının eğlenceli ve adil yapısına yeni bir soluk getireceği ve takım oyununu destekleyen bir ortam sağlayarak oyuncuların her maçta en iyi performanslarını göstermelerine yardımcı olacağı belirtiliyor.

Peki Nedir bu Role Queue?
 
Bu özellik aracılığıyla Rekabetçi (Competitive) ve Hızlı (Quick) Play modlarındaki matchmaking (eşleştirme) ve queue (maç sırası) sistemlerini güncelliyoruz. Böylece oyuncular maça girmeden önce oyunda hangi rolde (tank, destek ya da hasar) oynamak istediklerini önceden seçebiliyorlar. Bundan sonra matchmaking sistemi 2 tank, 2 destek ve 2 de hasar rolünü seçmiş oyuncuyu eşleştirerek bir takım oluşturmalarını sağlıyor. Maçın sonunda (hem competitive hem de quick play modlarında) oyuncular ana menüye geri dönüyor ve bir sonraki maç için sıraya alınmadan önce yeniden oynamak istedikleri rolü belirliyorlar.
 
Role Queue ile ilgili daha fazla bilgili aşağıdaki blog yazısında bulabilirsiniz:
 
 
Oyunun direktörü Jeff Kaplan’ın Role Queue sistemi ile ilgili düşüncelerini anlattığı geliştirici videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz:
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
Overwatch Blizzard FPS Multiplayer
Nike, Resmi Sünger Bob Ayakkabıları Üretecek Mike Tyson 28 Yıl Sonra Street Fighter'da Kendisinden Esinlenen Karakteri Öğrendi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Queen Hentai

19.7.2019 20:13:32

0
Noob takıma denk gelince saç baş yoldurtan oyun olur kendileri. 2. kez re-up olup ara vermeyi düşünüyorum. Şuanda summer games etkinliği var diye takılıyorum.

BSC Misafiri

19.7.2019 15:00:23

0
Aslında keyifli bir oyun,özellikle ilk zamanlarda çok iyiydi.Ama malesef kolsuz LoL bebeleri ile doldu....
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Overwatch
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız