Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Onion Games'in Yeni Sandbox Rol Yapma Oyunu 2023'te Geliyor

 
 
Black Bird, Mon Amour ve daha fazlasıyla tanınan geliştirici ekip Onion Games, yeni bir sandbox rol yapma oyunu geliştiriyor. Yönetmen ve oyun tasarımcısı Yoshiro Kimura geliştirilen bu oyunun 2023 yılı içerisinde çıkış yapacağını bildiriyor. Geliştirilen bu yapım ilk olarak Aralık 2020'de duyuruldu.
 
Yeni sandbox rol yapma oyunu 
 
 
 
Şu anda geliştirilen yeni rol yapma sandbox oyunu hakkında pek fazla detay bilinmiyor. Sandbox oyunlar genellikle önceden belirlenmiş bir hedef olmaksızın ve alternatif olarak oyuncunun kendisi için belirlediği bir hedefle maceraya atılmasını işleyen bir tür olarak karşımıza çıkıyor.
 
Oyunun hikayesi ve konusu hakkında da şu anda bilgi sahibi değiliz. Kimura da bu soru karşılığında net bir cevap vermedi. Ancak oyunun konusu hakkında şunları belirtti: “Söyleyebileceğim şu ki, bu sefer 'çocuklar' hakkında çok düşündüm. Düşündüğüm en önemli şey bu. ” 
 
Onion Games ekibi genel olarak bir tema etrafında dönen rol yapma oyunları ile biliniyor. Örnek vermek gerekirsek Mon Amour oyunu öpüşmek ile alakalı bir konuyu işliyordu.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Onion Games
Steam Haftalık En Çok Satanlar Listesine God of War (2018) Giriş Yapıyor The Witcher 3 - Yeni Nesil Güncelleme Karşılaştırması

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)