Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Obsidian Entertainment Bir Oyun Daha Geliştiriyor

 
Obsidian Entertainment şu sıralar oldukça meşgul.

Grounded geçtiğimiz hafta erken erişime açıldı ve her ay içerik güncellemesi almaya devam edecek. The Outer Worlds indirilebilir içeriği Peril on Gorgon 9 Eylül'de çıkacak ve yeni duyurulan fantastik birinci şahıs rol yapma oyunu Avowed geliştirme aşamasında.

Görünüşe göre Obsidian Entertainment bunların dışında başka bir proje üzerinde daha çalışıyor.

Fallout: New Vegas ve Pillars of Eternity oyunlarının geliştirilmesine liderlik eden tasarım yönetmeni Josh Sawyer kendi projesini yönettiğini ve bunun Avowed olmadığını belirtti.
 
Bu projenin Pillars of Eternity 3 olma ihtimali biraz düşük. Josh Sawyer daha önce yaptığı bir açıklamada, Pillars of Eternity 2 satışlarının beklentileri karşılamadığını ve serinin geleceğinin belirsiz olduğunu ifade etmişti.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer
Pikmin 3 Deluxe Nintendo Switch için Duyuruldu Fortnite'ın Asfalt Ağlatan Güncellemesi Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

6.8.2020 13:30:55

0
quote:

Orjinalden alıntı: Sarohan
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Oyun çıkar, 1-2 yıl modcular uğraşır.. Unoffical patch gelir anca öyle başlarım :) Kaldırmıyor hacı bu saatten sonra bug diyarı oyun oynamak falan..
Oyunun daha adı sanı belli değil sen patch match bug diyarından falan bahsediyorsun. Her oyunu aynı kefeye koyuyorsun herhalde yazık sana.
Yaptıkları çoğu oyunu oynadığımdan kendi şahsi fikrim bu qanqa. Yazıksa bana yazık, sen bak dalgana.

wassuplaying

6.8.2020 01:16:23

0
Artık yeni oyunlarının Türkçe geleceğini varsayıyorum. Yani umarım.

Johnny Silverhand

6.8.2020 00:13:12

0
Fallout çıkarsalar varya efsane olur. Avowed, yeni bir Fallout. Oyun dünyası gerçek RPG görür bu sayede.

Sarohan

5.8.2020 21:06:38

+3
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Oyun çıkar, 1-2 yıl modcular uğraşır.. Unoffical patch gelir anca öyle başlarım :) Kaldırmıyor hacı bu saatten sonra bug diyarı oyun oynamak falan..
Oyunun daha adı sanı belli değil sen patch match bug diyarından falan bahsediyorsun. Her oyunu aynı kefeye koyuyorsun herhalde yazık sana.

BSC Misafiri

5.8.2020 21:02:11

+1
Oyun çıkar, 1-2 yıl modcular uğraşır.. Unoffical patch gelir anca öyle başlarım :) Kaldırmıyor hacı bu saatten sonra bug diyarı oyun oynamak falan..

Lord Melkor

5.8.2020 21:02:54

0
Bütçe ve vizyon sorunu yoksa her türlü iyi oyun yaparlar ki microsoftun darlayacağını hiç düşünmüyorum

YildirimBuyucusu

5.8.2020 20:52:57

+3
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Abi outer world ve grounded iyi oyun olsaydı, yeni oyun için umutlanırdım ama obsidian artık eski obsidian değil. Umarım yanılırım ama obsidian güzel oyunlar yapar.
Grounded iyi bir Survival oyunu, insanların görüşü olumlu. Outer Worlds ise bazı teknik problemleri ve zayıf aksiyonu dışında iyi bir oyun. RPG tarafı güzeldi. Elbette bir Pillars of Eternity değil ama kötü değiller.

BlackTower_35

5.8.2020 20:40:03

+4
Yağdır Obsidian yağdır.. Bütçe senin para senin..

BSC Misafiri

5.8.2020 20:21:29

+2
Abi outer world ve grounded iyi oyun olsaydı, yeni oyun için umutlanırdım ama obsidian artık eski obsidian değil. Umarım yanılırım ama obsidian güzel oyunlar yapar.

BSC Misafiri

5.8.2020 19:04:48

0
Microsoft stüdyoları arasındaki tek umudum. Umarım başarılı olurlar başarlılı olmalarını çok istiyorum xbox kanadındaki tek heyecanlandıran oyun bu olmuştu beni. He bu arada insanlar sırf xbox microsoft markası olduğu için sınırsız paraya sahip olduğunu düşünüyor bu çok saçma.

BSC Misafiri

5.8.2020 18:54:31

0
Çalışmak en iyisi para kaygısı da yok iyi yapıyorlar yardır
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)